GROMDA

Szef GROMDY wściekły! Ostro skomentował medialną nagonkę po trailerze (VIDEO)

Szef organizacji GROMDA, pan Marusz Grabowski, w bardzo ostrych słowach odniósł się do medialnej nagonki po usuniętym już wideo zapowiadającym galę GROMDA 17.

Już jutro w godzinach wieczornych wystartuje kolejna gala walk na gołe pięści. GROMDA 17 z pod tytułem VABANK uświetni rewanż o tytuł niekwestionowanego mistrza. Mateusz „Don Diego” Kubiszyn ponownie zmierzy się z Bartłomiejem „Balboą” Domalikiem, tym razem jednak broniąc pasa.


Transmisja z gali GROMDA 17: Don Diego vs. Balboa 2 będzie dostępna wyłącznie w systemie PPV na GROMDA.tv. Koszt dostępu PPV wynosi 39,99 zł. GROMDA oferuje także droższe pakiety z wyższą jakością transmisji.

gromda 17

Mariusz Grabowski wściekły na media

W ostatnich dniach w social mediach organizacji GROMDA pojawiło się wideo zapowiadające nadchodzące wydarzenie. Mocno inspirowane słynną sceną przesłuchania z filmu Nagi Instykt nagranie nie każdemu przypadło do gustu, aczkolwiek o nich się nie dyskutuje.

W sieci oberwało się GROMDZIE, nie tylko w sekcji komentarzy, lecz także od niektórych portali. Nie trzeba jednak przekopywać się przez archiwa, by przekonać się, że wcześniej organizacja walk na gołe pięści nie kuła nikogo w oczy. Mariusz Grabowski podczas programu LIVE na FANSPORTU TV odpowiedział

Sprawdź!  Popek o przygotowaniach Don Diego do GROMDY: "Sam sobie zadałem pytanie, czy on się nie pogubi" [VIDEO]

– Dziś, żeby zaistnieć, trzeba wywołać kontrowersje. Wiemy, jak wyglądają gale freakowe, wiemy, jak wygląda GROMDA. W naszym przypadku uważam, że jesteśmy elitą i przykładem. A przekaz filmowy wzięty z „Nagiego Instynktu” to tylko przekaz, żeby wzbudzić dyskusję. Powiem szczerze, dziwię się temu gościowi z portalu, który to poruszył. Jak zobaczyłem ten tekst to oniemiałem. Bo to jest portal taki, że jak mu płacisz, to pisze dobrze. Przestajesz – to pisze źle.

– Moja firma współpracowała z nimi bardzo długo. I zobaczcie – gość, który pracuje i reprezentuje ten portal pisze, że „tam jest patologia, tam się zarabia na patologii”. To ja mam pytanie: proszę pana, czy jak się zarabia na patologii, to jak pisaliście o GROMDZIE, to GROMDA patologią nie była?

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.