GROMDA

Don Diego odpowiada na zaczepki Ufola! „Gamoń z Akademii Pana Kleksa” [WIDEO]

Mateusz Kubiszyn w minioną sobotę pojawił się w studio FANSPORTU TV i odpowiedział na pytania kibiców. Wiele z nich dotyczyło „Ufola”.

Bartosz Kwiatkowski to zawodnik znany z walk na gołe pięści. Bije się dla takich organizacji jak King Of The Streets oraz WOTORE, gdzie zdobył mistrzowski pas. Od pewnego czasu wbija szpilki w „Don Diego” i nawołuje do pojedynku:

Jest jeden prawdziwy mistrz walk na gołe pięści i jestem nim ja, a ciebie zapraszam do prawdziwej walki, w której nie będzie kucania, liczenia czy odpoczynku. To prawdziwa walka – powiedział „Ufol” w jednym z nagrań.

Dodatkowo do medialnych wymian włączył się trener Mirosław Okniński, który od niedawna ma być menedżerem Kwiatkowskiego. Publikuje on wpisy i nagrania, w których uderza w „Don Diego”. Stwierdził m.in., że Kubiszyn jest numerem 2 w Rzeszowie, a pierwsze miejsce zajmuje „Ufol”.

Teraz mistrz GROMDY miał okazję odpowiedzieć zawodnikowi WOTORE. Wbił także szpilkę w Oknińskiego, nazywając jego klub Akademią Pana Kleksa:

– Kolejny parobek z Akademii Pana Kleksa. Na tym to polega, że jest sterowny przez Mirka Oknińskiego. Kolejny gamoń, który chce ze mną walki i wyzywa mnie do pojedynku. Próbuje tanimi chwytami mnie zaczepiać. To jest mój ostatni statement odnośnie „Ufola”. Nie tędy droga. Ja mierzę wyżej niż „Ufol” czy inni gamonie – przyznał Kubiszyn, po czym dodał, że w klubie Oknińskiego są o wiele mocniejsi zawodnicy, z którymi mógłby się zmierzyć.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.