Clout MMA

Kubiszyn wbija mocną szpilkę w Załęckiego! „W Toruniu rządzi Gocha Magical, a nie Denis” [WIDEO]

Mateusz Kubiszyn przy okazji ostatniego obszernego wywiadu dla FANSPORTU TV miał okazję poruszyć wiele ciekawych tematów.

„Don Diego” w blisko 2-godzinnej rozmowie wypowiedział się m.in. na temat kolejnych walk freakowych, nadchodzącej gali GROMDA 15 czy też kontrowersji na Clout MMA 2 w pojedynku pomiędzy Denisem Załęckim i Danielem Omielańczukiem.

Na „Bad Boya” po raz kolejny spadła ogromna krytyka i nie można się dziwić kibicom. Mocnych słów nie szczędził także jego były rywal Kubiszyn. Podkreślił, że Załęcki musiał wcześniej zgodzić się na zasady i podpisać kontrakt, a w momencie zmiany formuły po prostu uciekł:

– Jesteś facetem. Po pierwsze podpisałeś kontrakt, wiedziałeś, co podpisujesz. Gdy przychodzi do realizacji tego, jak zwykła c..pa uciekasz. Teraz wiemy, że w Toruniu rządzi „Gocha Magical”, a nie Denis.

W dalszej części wspomniał również o chęci usunięcia Załęckiego z Internetu oraz powrócił do swojej walki z „Bad Boyem”.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.