GROMDA

Don Diego i Balboa zmierzą się w rewanżu! GROMDA potwierdziła hitową walkę o pas [WIDEO]

Na wczorajszej gali GROMDA 16 otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie walki wieczoru kolejnego wydarzenia. Mateusz „Don Diego” Kubiszyn i Bartłomiej „Balboa” Domalik spotkają się w hitowym rewanżu!

W miniony piątek 1 marca byliśmy światkami kolejnych kapitalnych walk na gołe pięści. W ringu GROMDY doszło do wielu krwawych bojów, w których nie zabrakło zwrotów akcji i fenomenalnych nokautów. Na największą uwagę zasługuje zwłaszcza „Joker”, który skończył „Wasyla” w ostatniej sekundzie 1. rundy.

Zgodnie z nową tradycją organizacja Mariusza Grabowskiego udostępniła kibicom pierwszą walkę całkowicie za darmo. W darmowej transmisji potwierdzono też, że niebawem dojdzie do hitowego rewanżu o pas GROMDA!

Don Diego vs Balboa na GROMDA 17

W ringu stawili się niepokonany i niekwestionowany mistrz walk na gołe pięści „Don Diego” oraz „Balboa”. Bartłomiej Domalik ma tylko jedną porażkę w gromdziarskiej karierze. Mateusz Kubiszyn pokonał go w ubiegłym roku po poddaniu przez narożnik, zgarniając pas.

„Don Diego” ma już za sobą pierwszą obronę, którą zaliczył przeciwko „Goatowi”. Tego samego wieczoru „Balboa” w imponującym stylu powrócił na ścieżkę zwycięstw, nokautując Simona „Savage’a” Henriksena.

Sprawdź!  Don Diego zawalczy na gali Epic? Zawodnik KSW proponuje brutalne zasady!

Minionego wieczoru Kubiszyn i Domalik spotkali się w ringu, gdzie ponownie doszło do ich face to face’a. Mariusz Grabowski już przed kilkoma dniami w studio Fansportu TV potwierdził, że panowie spotkają się na gali GROMDA 17. Obaj bijocy skomentowali zestawienie w rozmowie ze wspomnianym kanałem:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.