GROMDA

Jest nagranie z nokautu Jokera! Tak zwycięża nowa siła GROMDY [WIDEO]

Minionego wieczoru miała miejsce gala GROMDA 16, podczas której nie zabrakło emocjonujących pojedynków. W walce wieczoru Jakub „Joker” Szmajda ciężko znokautował „Wasyla”, co możecie zobaczyć poniżej.

Prawie dwumetrowy kickbokser zadebiutował w grudniu. Na gali GROMDA 15 zaliczył dwa zwycięstwa, które zapewniły mu wygraną w turnieju. „Joker” kilka dni przed powrotem do Miasta Grzechu mówił, że w GROMDZIE nikt nie jest gotowy na to, co on.

W ringu spotkał się z Marcinem Wasilewskim. „Wasyl” wychodził do Jakuba Szmajdy z nieskazitelnym rekordem 3-0. Wielu ekspertów przewidywało, że w przypadku wygranej będzie on przymierzany do starcia z „Don Diego”. „Joker” udowodnił jednak swoje wcześniejsze słowa.

Joker, czyli nowa siła GROMDY

Szmajda w ringu szybko porozbijał „Wasyla”. W ostatnich sekundach 1. rundy zaserwował mu potężny cios w okolice ucha. Po nim Wasilewski nie był w stanie wrócić do pełni sił i został znokautowany w ostatniej sekundzie otwierającej odsłony! Zobaczcie brutalne KO „Jokera” poniżej.

Zobacz też wywiady po gali GROMDA 16.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.