UFC

Khabib mógł wrócić na UFC 300! Stanowcza reakcja byłego mistrza

Khabib Nurmagomedov był przymierzany do walki na UFC 300! Rosjanin zdradził, że organizacja kontaktowała się w tej sprawie z jego menedżerem.

W październiku 2020 roku „Dagestański Orzeł” po raz pierwszy i ostatni wstąpił do oktagonu UFC po śmierci ojca. Nurmagomedov poddał Justina Gatehje i w wieku 31 lat oraz rekordem 29-0 zakończył zawodową karierę.

Od tamtej pory raz po raz wracał temat ewentualnej walki numer 30 w rekordzie Khabiba. Dana White miał namawiać byłego mistrza wagi lekkiej, a jako potencjalnego rywala Rosjanina wymieniano między innymi Georgesa St-Pierre’a.

UFC chciało powrotu Khabiba na jubileuszową galę!

Okazuje się, że szef największej federacji MMA na świecie na jubileuszową galę UFC 300 chciał powrotu porównywalnego medialnie do Brocka Lesnara na UFC 200. Koniec końców nic takiego nie będzie miało miejsca, ale Khabib Nurmagomedov zdradził w rozmowie z MMA Junkie, że organizacja wykonała telefon do jego menedżera.

Wiem, że dzwonili do Aliego [Abdelaziza], ale ja już mu powiedziałem ostatecznie jakoś z rok temu: „nieważne, kto do ciebie zadzwoni. Nie chcę słyszeć o żadnej propozycji”. Taką mamy umowę, nikt się ze mną osobiście w tej sprawie nie łączy.

Ale wiem, że niektórzy z UFC rozmawiali z Alim. Powiedziałem to raz, powtarzałem wielokrotnie – w październiku 2020 roku stoczyłem ostatnią walkę. Nigdy się to nie zmieni.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.