High League

Don Diego chętny na walkę z Marcinem Wrzoskiem! „Łokieć, bania i do spania, po temacie!” [VIDEO]

Podczas sobotniej gali HIGH League 6 do starcia w K-1 wyjdzie Mateusz „Don Diego” Kubiszyn. Niepokonany w walkach na gołe pięści zawodnik zmierzy się z Dawidem Załęckim, a już wkrótce może się spotkać z byłym zawodowcem.

Dla „Don Diego” ewentualna wygrana z „Crazym” będzie oznaczała dwa skalpy w osobach Załęckich w rekordzie. W ubiegłym roku debiutując w MMA zmierzył się z Denisem, którego pokonał decyzją sędziowską po bliskiej walce. Kolejny pojedynek w tej dyscyplinie stoczył w grudniu, gdzie z kolei został zdominowany zapaśniczo przez Damiana Janikowskiego.

Gdzie oglądać High League? Transmisje na żywo odbywają się tylko i wyłącznie w systemie PAY-PER-VIEW, którą znaleźć można pod linkiem: https://highlive.tv/

Don Diego chętny na walkę z Marcinem Wrzoskiem!

W międzyczasie Mateusz Kubiszyn rozpoczął współpracę z freak fighterem Piotrem Szeligą, który w ubiegłym miesiącu pokonał byłego mistrza KSW, Marcina Wrzoska. Popularny „Polish Zombie” niedawno, że oprócz rewanżu będzie chciał też zmierzyć się ze związanymi z „Szelim” Arkiem Tańculą oraz właśnie „Don Diego”. Niepokonany w GROMDZIE fighter przyznał w rozmowie z Fansportu TV, że byłby chętny na zestawienie z kolejnym zawodowcem.

Sprawdź!  (VIDEO) Mateusz Kubiszyn ostro o zachowaniu Denisa Załęckiego! "Typowe frajerstwo. Masz zasady, to się ich trzymasz, a nie…"

Mógłbym normalnie, czemu nie. Jeżeli tylko by federacja wyraziłaby zgodę, to normalnie mógłbym zawalczyć. Pewnie musiałbym mocno zbijać wagę do Marcina i robilibyśmy tę walkę w MMA.

Na pewno ciekawa by to była walka. Zwłaszcza po tym, że znowu by dostał w d*pę od Szeliego… – dodał zaczepnie Kubiszyn.

„Don Diego” zaznaczył też, że między nim, a Wrzoskiem nie ma żadnych animozji. Podobnie było w przypadku wspominanego Arka Tańculi, z którym jednak relacja zdawała się popsuć. GROMDZIARZ stwierdził zaczepnie, że w razie potrzeby szybko rozprawi się z „Zombiem”.

No to się odpali: łokieć, bania i do spania, po temacie!

Kursy bukmacherskie na walkę Don Diego vs. Dawid Załęcki

Wszystkie walki High League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację (która zajmuje jedynie 30 sekund!) otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

Sprawdź!  Całkowita dominacja Dawida Załęckiego! Nokautuje Alana w pierwszej rundzie! Kwieciński bez szans!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.