Clout MMA

Denis Załęcki zawalczy na Clout MMA 5. Będzie zastępstwo za Ferrariego! [VIDEO]

W ostatnich kilkunastu godzinach był sporo zawirowań wokół osoby „Ferrariego” i jego występu, bądź odpuszczenia go, na Clout MMA 5. Wiemy już za to, że Denis Załęcki zawalczy na gali.

Kolejna gala Clout MMA odbędzie się w katowickim Spodku. W rozpisce nie brakuje zawodników znanych z największych światowych organizacji, jak i freak fighterów, którzy wzbudzają skrajne emocje. Jednym z najbardziej interesujących pojedynków jest potyczka Denisa Załęckiego z Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem, która w ostatnich kilkunastu godzinach stanęła pod dużym znakiem zapytania.


Całą kartę walk obstawicie tylko i wyłącznie u bukmachera Fortuna. Kliknij poniżej i odbierz darmowe 20 PLN za pełną rejestrację!

Odbieram bonusy na Clout MMA 5


Clout MMA 5: Kolejka chętnych do Załęckiego

Kuba Wątor z Gońca przekazał wczoraj, że na 99% nie dojdzie do walki Ferrari – Załęcki. Więcej informacji poznaliśmy na programie Roast oraz w social mediach Amadeusza. Freak fighter zdradził, choć nie chciał, żeby ta informacja ujrzała światło dzienne, że jego mama boryka się z problemami zdrowotnymi. Rodzicielce Roślika życzymy jak najszybszego powrotu do pełni zdrowia.

Sprawdź!  Alan chce rewanżu z Denisem: "Przymasuję, to też zderzy się z moją siłą. W ogóle nie ma parteru"

Na programie „Ferrari” powiedział też, że „musi się przespać” przed podjęciem decyzji o tym, czy zawalczy na Clout MMA 5. Tym samym pod znakiem zapytania stoi też występ Denisa Załęckiego, któremu grozi utrata rywala. Na wczorajszym programie ustawiła się jednak kolejka chętnych, wśród których są „Wielki Bu”, Natan Marcoń, Alan Kwieciński, Norman Parke, Salim Touahri czy nawet Adrian Cios i Daniel Omielańczuk.

Po programie w rozmowie z FANSPORTU TV podsumował cały Roast i wypowiedział się na temat potencjalnych pojedynków.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.