High League

Denis Załęcki zapytany o walkę z Oświecińskim! „Nie będę z taką ku*wą wychodził do klatki. Zwykła pa*a, jedyne co mogę zrobić, to…”

W minioną sobotę odbyła się gala High League 4, podczas której ponownie klatce zobaczyliśmy Denisa Załęckiego. Niestety jego kontuzja okazała się zbyt poważna.

„Bad Boy” stanął do walki z Arturem Szpilką i dobrze rozpoczął pojedynek, trafiając kilka mocnych ciosów na odsłoniętą głowę rywala. W pewnym momencie postanowił jednak zaatakować obrotowym backfistem, podczas którego odezwała się kontuzja.

Załęcki, który na początku przygotowań zerwał więzadła, po tamtym ciosie padła na matę, a sędzia musiał przerwać walkę, która niestety nie wyszła nawet poza pierwszą rundę.

Denis Załęcki wyjaśnia Tomasza Oświecińskiego

Po walce w wywiadzie dla illegal TV dziennikarz zasugerował, że chciałby zobaczyć w przyszłości starcie Denisa z Tomaszem Oświecińskim. W przeszłości należał on do gangu i aby uniknąć dłuższego wyroku, poszedł na współpracę z organami ścigania oraz zeznawał przeciwko kolegom z grupy przestępczej.

Na jego temat w ostrych słowach wypowiedziało się wielu zawodników, w tym m.in. Artur Szpilka, Michał Materla, Marcin Różalski, Daniel Omielańczuk, a teraz do tego grona dołączył Denis Załęcki, który tak odpowiedział dziennikarzowi:

Sprawdź!  Szalony Reporter o powiązaniach Clout MMA i High League: "Na pewno służby nie pozwolą, by pod ich okiem..." [VIDEO]

– Nie będę z taką kurwą wychodził. To jest zwykły konfident, zwykła pała. Tyle. Nie wiem, czy to jest wbrew kodeksowi, skoro chłopacy wychodzą się bić z psami. Nie będę wychodził z taką pałą do klatki. Mogę wziąć pałę i mu nogi połamać. To jest jedyna rzecz, którą mogę zrobić.

Sprawdź wywiady z zawodnikami High League:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.