KSW

Duża zmiana kursów przed KSW 71! Artur Szpilka coraz mniejszy underdogiem!

Już dzisiaj odbędzie się gala KSW 71, na której dojdzie do wielu emocjonujących pojedynków. Czekają na nas między innymi ciekawe debiuty oraz wielki powrót Marcina Różalskiego.

„Szpila” już dzisiaj zadebiutuje w formule MMA i organizacji KSW. Nie będzie jednak walczył z pełnoprawnym zawodnikiem mieszanych sztuk walki, a innym pięściarzem. W Toruniu stoczy rewanż z Siergiejem Radczenko, z którym po raz pierwszy walczył w 2020 roku i wygrał po bardzo kontrowersyjnej decyzji sędziów.

Według znacznej większości w górę powędrować powinna ręka Ukraińca. W sieci można znaleźć wiele komentarzy dotyczących rewanżu i duża część kibiców faworyzuje właśnie Radczenkę. Fighter będzie miał między innymi przewagę doświadczenia. W MMA stoczył bowiem już 3 pojedynki i dwukrotnie zwyciężył przez TKO.

Swoje mocne strony ma także Artur Szpilka. Według doniesień z klubu WCA pięściarz ma dobrze radzić sobie z wysokimi kopnięciami, którymi być może zaskoczy podczas debiutu. Co więcej, będzie miał przewagę warunków fizycznych i będzie 10 kilogramów cięższy.

Kursy bukmacherskie na walkę Szpilka vs Radczenko

Początkowo kursy na walkę były wyrównanie i wynosiły po 1.90 za zwycięstwo obu zawodników. Już kilka dni po ogłoszeniu starcia nastąpiła duża zmiana, a Szpilka stał się wielkim underdogiem. Teraz na moment przed galą doszło do kolejnej zmiany kursów.

Sprawdź!  Kołecki powróci do KSW na starcie z Soldiciem? "Kto wygra, walczy z Narkunem o pas 93 kg"

Aktualnie kurs na zwycięstwo Artura Szpilki spadł z 2.25 do 2.05. Natomiast na wygraną Siergieja Radczenki wzrósł z 1.65 do 1.77.

Całą kartę walk KSW 71 obstawisz w serwisie STSBukmacher oferuje dodatkowe 100% od pierwszego depozytu do kwoty aż 300 złotych. Ponadto gracz będzie mógł postawić pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych. Wystarczy zarejestrować się – tutaj – wpłacić pieniądze i obstawić kupon.

-> ODBIERZ BONUS NA KSW 71

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.