High League

Denis Załęcki ocenia konferencję i… grozi „Alanikowi”! „K***wa, normalnie skatuję go!”

Choć Denis Załęcki przygotowuje się do pojedynku z Arturem Szpilką na High League 4, wciąż pamięta o dawnych rywalach. W ostatnim wywiadzie wspomniał, że Alan Kwieciński nadal musi na niego uważać!

Toruński „Bad Boy” przygotowuje się do swojej drugiej walki w MMA pod okiem Mirosława Oknińskiego w Akademii Sportów Walki Wilanów. Założyciel federacji The War jest bardzo zadowolony ze współpracy i cały czas podkreśla, że tym razem zobaczymy lepszego niż wcześniej Denisa Załęckiego.

Dotychczas zawodnik stoczył na High League dwa pojedynki. W swoim debiucie jednogłośną decyzją sędziów pokonał Alana Kwiecińskiego. „Bad Boy” kompletnie zdominował oponenta, który nie miał najmniejszych szans. Później Torunianin mierzył się na zasadach MMA z Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem, z którym jednak przegrał.

W obu tych przypadkach Denis Załęcki przykuwał uwagę wszystkich kibiców freak fightów nie gryząc się w język i robiąc tak zwane „dymy”. Ciężko było zrobić spokojny face to face między nim, a Kwiecińskim, który zresztą pojawił się też na jednej z konferencji przed starciem z „Don Diego”. Ostatecznie zaowocowało to głośną walką „Alanika” z ojcem Denisa, Dawidem Załęckim.

Sprawdź!  Denis Załęcki vs Don Diego - Gdzie, kiedy i jak oglądać PPV? Transmisja na żywo. Cena, jak wykupić PPV? Denis Załęcki vs "Don Diego" za darmo

„Bad Boy” wciąż pamięta o Alanie!

Podczas wywiadu udzielonego Fansportu TV, Denis został poproszony o ocenę pierwszej konferencji przed High League 4. Podczas niej skonfrontowali się ze sobą między innymi „Ferrari” z Pawłem Bombą, czy nowy nabytek federacji, Maja Staśko z włodarzem Malikiem Montaną. Załęcki nie był zachwycony i nadal uważa, że ciężko będzie przebić jego wyczyny:

Spoko było, ale… nuda. Nudna. Moja była najlepsza, ta pierwsza, z Alanem.

„Bad Boy” nie zapomniał o Kwiecińskim, z którym cały czas toczy medialną wojnę. Kością niezgody z „Alanikiem” jest kwestia wpłacenia pieniędzy na hospicjum w Toruniu. Już po ich walce na High League 2 Denis zaznaczał, że nie szanuje byłej gwiazdy Warsaw Shore jako osoby, a z czasem negatywne emocje tylko się nasiliły.

K***wa, nie będzie ciężko [powtórzyć takich dymów]. Jak zobaczę tego gnoja jeszcze raz, to go, k***wa, normalnie skatuję na tej konferencji! Stary, liść za liściem.

Kursy bukmacherskie na walkę Artur Szpilka vs Denis Załęcki!

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  Fame MMA 16 - wyniki i ceremonia ważenia NA ŻYWO

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.