High League

Denis zmienił zdanie co do walki z Pudzianowskim: „Sójkowo bym sobie poradził, ale w pełnym MMA na tę chwilę nie dałbym rady”

Denis Załęcki ma już za sobą debiut w nowej formule. W ostatnim pojedynku z Mateuszem Kubiszynem stoczył pierwszą w życiu walkę na zasadach MMA.

Kibice spodziewali się mocnego starcia stójkowego, jednak jak się okazało, oglądaliśmy również dużo walki w parterze. To właśnie w tej płaszczyźnie „Don Diego” wypunktował Denisa i na kartach sędziowskich zwyciężył dwie rundy. Ostatecznie wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Denis Załęcki o walce z Mariuszem Pudzianowskim

Teraz gdy Denis poznał, czym jest formuła MMA w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim ponownie został zapytany o potencjalną walkę z Mariuszem Pudzianowskim.

Tym razem przyznał, gdyby była to walka w samej stójce, to poradziłby sobie z byłym strongmanem. Natomiast inaczej wyglądałoby to, gdyby starcie odbyło się w formule MMA. Denis przyznaje, że Pudzianowski miałby zbyt wielką przewagę w parterze i na ten moment nie byłby w stanie pokonać zawodnika KSW.

– Teraz mogę powiedzieć oficjalnie, że jeśli miałbym się bić z nim stójkowo, to bym sobie poradził. Jeśli mielibyśmy robić teraz pełne MMA, na tę chwilę nie dałbym rady. Na tę chwilę szczerze nie dałbym rady.

– (…) Na tę chwilę z Pudzianem w parterze myślę, że dużo bym nie podziałał. Jakby już mnie przygniótł, to już by mnie nie puścił. To jest właśnie to, że nie mam tego doświadczenia w parterze, nie potrafię rozkładać siły. Widzisz, była ta pierwsza runda, jakby potrwała 5 minut, to myślę, że w pierwszej rundzie bym go skończył.

Sprawdź wywiady po High League 3 Extra:

Sprawdź!  Alan zabrał głos po walce Denisa! "Wstyd. Za takie coś powinna być kara. Szkoda, że kibice muszą to oglądać"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.