High League

(VIDEO) Kubiszyn po wygranej walce! Komentuje zachowanie Denisa: „Jestem zaskoczony. Później drugi raz skleiliśmy łapę”

W końcu rozstrzygnęła się wyczekiwana walka pomiędzy Denisem Załęckim i Mateuszem Kubiszynem, na którą kibice musieli czekać dodatkowe 2 tygodnie.

Starcie miało najpierw odbyć się 4 czerwca na gali High League 3 w Ergo Arenie, jednak ze względów bezpieczeństwa wydarzenie zostało przerwane. Zestawienie, na które czekała masa kibiców musiało odbyć się w innym terminie i okolicznościach. Do pojedynku doszło w poniedziałek w Warszawie. Tym razem jednak kibice nie mieli okazji oglądać pojedynku z trybun i dopingować zawodników.

Pierwsze słowa „Don Diego” po wygranej walce

Wielu spodziewało się, że zobaczymy mocny pojedynek stójkowy, jednak jak się okazało, w walce było bardzo dużo parteru. Tylko pierwsza odsłona na kartach punktowych trafiła na konto Denisa Załęckiego. Kolejne dwie zwyciężył „Don Diego”, który pod koniec walki był pewny o zwycięstwie i unikał wymian z „Bad Boy’em”.

Po walce w końcu doszło do tego, na co liczyła duża część kibiców i zawodnicy po raz pierwszy podali sobie ręce oraz okazali szacunek. Zachowanie Denisa skomentował Kubiszyn, który przyznał, że jest zaskoczony:

– Bardziej zaskoczony jestem ogólnym jego zachowaniem od jakiegoś czasu. Bardzo pozytywnie zaskoczony i cieszę się, że tak to wygląda – Przyznał zapytany o to, czy bardziej zaskoczyło go zachowanie rywala, czy jego umiejętności.

Sprawdź!  (VIDEO) Denis Załęcki o walce z Piotrem Szeligą: "Po Kubiszynie mogę z doskoku szybki nokaut zrobić"

– Zaskoczyłem się, ale wiadomo, gdzieś tam z tyłu głowy liczyłem na to, że jednak może się to rozwiąże i fajnie, że tak wyszło. Później drugi raz skleiliśmy łapę, bo dobrze, że Denis zmienił swój tor i w trochę innym kierunku zmierza – dodał.

Sprawdź wywiady z Denisem Załęckim oraz Piotrem Szeligą po High League 3:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.