High League

Trener Okniński o planie na walkę Załęckiego ze Szpilką: „Na to liczymy. Jedziemy mocno agresywnie do przodu”

Trener Mirosław Okniński zdradził, jaki jest plan na walkę jego podopiecznego Denisa Załęckiego z Arturem Szpilką, do której dojdzie na High League 4.

Bez wątpienia będzie to jeden z najciekawszych pojedynków, jakie w tym roku zorganizowały federacje freakowe. Zawodnicy zawalczą ze sobą w formule MMA na dystansie trzech rund po cztery minuty.

Większość kibiców skazuje Szpilkę na porażkę i typuje, że będzie to szybkie zwycięstwo Załęckiego, które zakończy się nokautem.

Trener Okniński o planie na walkę ze Szpilką

W ostatniej rozmowie z kanałem MMA-Bądź na bieżąco Okniński przyznał, że atakowanie Szpilki to promocja walki i szanuje go oraz uważa za jednego z najlepszych pięściarzy w Polsce. Zdradził także, jaki jest plan na nadchodzący pojedynek.

Załęcki od początku walki ma ruszyć na rywala i wywierać presję, czego Szpilka nie lubi. Możemy spodziewać się, że będzie to krótki pojedynek, a zawodnicy pójdą na wymiany. „Bad Boy” już wcześniej zapowiedział, że nigdy więcej nie zostawi niczego w rękach sędziów.

– Szpilka to bardzo dobry bokser, ale to jest MMA, a w MMA może się nie odnaleźć. My stawiamy na presja, agresja od pierwszej sekundy i duży młyn. Tutaj nie będzie miękkiej gry, tylko wjeżdżam, rozjeżdżam, masakra.

– Od samego początku ma być presja, chaos, agresja, to czego Szpilka nie lubi. On lubi ustawić walkę, ustawić przeciwnika. Jak pójdzie mocny chaos, Denis pójdzie mocno od pierwszej sekundy, może być tak, że Szpilka się pogubi. Na to liczymy. Jedziemy mocno agresywnie do przodu.

Kursy bukmacherskie na walkę Artur Szpilka vs Denis Załęcki

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  High League 4 - Wyniki NA ŻYWO i relacja LIVE!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.