KSW

Pieniądze nie zatrzymają Soldicia w KSW! „Zaproponowało mi furę pieniędzy, jednak…”

Roberto Soldić po raz kolejny wyjaśnił, dlaczego postanowił zmienić pracodawcę i związać się z UFC, czyli najlepszą organizacją MMA na świecie.

Chorwat to jedna z największych gwiazd MMA w Europie. Fighterowi został ostatni pojedynek w kontrakcie i musiał podjąć decyzję – przedłużyć umowę i pozostać w polskiej federacji, czy spróbować swoich sił w walce z najmocniejszymi zawodnikami świata.

Oficjalnie jeszcze nic nie zostało potwierdzone, jednak sam Soldić wygadała się już przy okazji dwóch wywiadów. Najpierw w rozmowie z Podcast Inkubator wyjaśnił, że wybrał UFC ze względu na takie nazwiska jak Kamaru Usman:

– Wierzę, że takie nazwisko dałoby mi odpowiednią motywację, a walka ze mną nie byłaby dla niego łatwa. Musiałby mieć mocną formę, żeby mnie skończyć. Zawsze idzie do przodu i łamie cię mentalnie. Chciałbym też sprawdzić się w tym elemencie. Już teraz oczami wyobraźni widzę, że jestem w stanie to zrobić i dlatego wybrałem UFC.

Soldić o swojej przyszłości

Teraz podwójny mistrz KSW udzielił kolejnego wywiadu portalowi Vecernji. Tym razem wyjaśnił, że polska organizacja oferowała mu ogromne pieniądze, jednak nie to jest dla niego najważniejsze.

Sprawdź!  Okniński o współpracy i konflikcie z Pudzianem: "Był na treningu dwa razy w dwa miesiące i zrzucił na mnie winę za porażkę"

Fighter nawet jeśli będzie musiał odrzucić wygodniejsze życie, chce podjąć ryzyko i mierzyć się z najmocniejszymi rywalami. Poza tym, ,imo mniejszej gaży na początku przygody w UFC, w przypadku zwycięstw, będzie mógł negocjować umowę i liczyć na ogromne pieniądze.

[Transkrypcja lowking.pl] KSW zaproponowało mi furę pieniądze, co pod kątem komfortu życia wygląda bardzo dobrze. Jednak moim priorytetem w tej chwili jest prestiż, pójście na wyższy poziom. Jest to też dla mnie ryzyko, bo tutaj na miejscu zapewniono mi wszystko. Jednak mając na karku 27 lat, czuję się bardzo dobrze, mam za sobą sporo wojen i marzą mi się teraz starty na największej scenie.

Źródło: lowking.pl

Sprawdź!  (VIDEO) Borys Mańkowski komentuje porażkę na KSW 66: "Może i na papierze jestem przegranym, ale czuję się lepszy"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.