GROMDA

(VIDEO) Mocna odpowiedź Mariusza Grabowskiego! „Gdyby nie GROMDA Denis by biegał po lasach i robił ustawki, a Kubiszyn…”

Szef GROMDY opublikował nagranie, za pośrednictwem którego odpowiedział zarówno Denisowi Załęckiemu, jak i Mateuszowi Kubiszynowi. 

Od czasu walki „Bad Boya” na gali High League 2 w social mediach jest spore zamieszanie. Zawodnik dostał m.in. wyzwanie od „Don Diego” oraz oficjalną propozycję pojedynku od organizacji GROMDY. W ostrych słowach wypowiedział się jednak na temat federacji i ogłosił, że nie zamierza z nią nigdy więcej współpracować.

Denis w przeszłości walczył dla GROMDY. Na drugiej edycji wziął udział w super fightcie, a na kolejnej gali zawalczył w turnieju. Po przegranej z Vasylem Halychem nie zamierzał więcej występować w tej organizacji. W wywiadach wielokrotnie wspominał, że według niego nie dba ona o swoich zawodników.

W rozmowie z fansportu.pl Denis odpowiedział na wyzwanie i nie szczędził ostrych słów – Mariusz Grabowski nakręcił swoje marionetki. Nagle zaczęli wstawiać różne rzeczy, robić z tego gównoburzę. GROMDA się już nie sprzedaje, zaczęło się pierwsza, druga, trzecia edycja, wszystko wyszło zajebiście, teraz GROMDA się już nie sprzedaje, więc wiadomo, trzeba uderzać do osoby, która ma mocną rozpoznawalność….

Całą wypowiedź Denisa Załęckiego na temat GROMDY znajdziesz poniżej: 

Sprawdź!  Piotr Szeliga odpowiada Denisowi Załęckiemu! "Do klatki mógłby wejść, tylko zastanawiam się, jak wyglądałoby wyjście"

W medialną wymianę zdań z „Bad Boy’em” wdał się również mistrz organizacji Mateusz Kubiszyn, który również nie dogadał się z GROMDĄ i po kolejnej walce kończy z nią współpracę. „Don Diego” nie przedłuży już kontraktu z federacją Mariusza Grabowskiego

Podczas internetowych przepychanek z Załęckim zwycięzca pierwszego wielkiego finału GROMDY udostępnił prywatne wiadomości, jakie wysyłał do „Bad Boy’a”. Niektóre dotyczyły organizacji i jak się okazało, również Kubiszyn nie ma o niej najlepszego zdania – Kończę z GROMDĄ i raczej odbijam od gołych pieści… Jeszcze jedna walka i mam z głowy ten ich chujowy kontrakt.

Zabrać wszystko i nic nie dać w zamian” – między innymi takich słów użył mistrz federacji, opisując GROMDĘ. Więcej na ten temat znajdziesz tutaj – (VIDEO) „Don Diego” publikuje prywatne rozmowy z Denisem Załęckim! Ostra odpowiedź na słowa „Bad Boya”!

Szef GROMDY odpowiada Denisowi i „Don Diego”

Teraz w odpowiedzi właściciel organizacji Mariusz Grabowski postanowił zamieścić nagranie, na którym zwraca się zarówno do Kubiszyna, jaki i Denisa. Zamieścił on obszerny materiał, w którym podkreślił, że gdyby nie GROMDA to Załęcki i „Don Diego” nie znajdowaliby się w miejscu, gdzie są teraz oraz nie byliby tak rozpoznawalni.

Sprawdź!  Mocna zapowiedź starcia o pas GROMDY! "Balboa" zawalczy z byłym zawodnikiem UFC! "To będzie brutalna rzeźnia"

– Powiem wam szczerze, że jestem zszokowany. Po pierwsze, jeśli chodzi o Denisa i Kubiszyna, my jako GROMDA daliśmy im wszystko i daliśmy im możliwości, żeby w dniu dzisiejszym funkcjonowali i byli w tym miejscu, co są.

Nie myślicie i nie wierzycie, że gdyby Denis Załęcki i Mateusz Kubiszyn nie walczyli w GROMDZIE, by dzisiaj w jakiś sposób ktoś się nimi interesował? Ja myślę, że Denis Załęcki dalej by biegał po lasach i robił ustawki, a Mateusz Kubiszyn byłby strażakiem i mówił, że zdobył trzy razy mistrzostwo świata w K-1.

Całą wypowiedź właściciela GROMDY Mariusza Grabowskiego znajdziesz poniżej:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.