High League

Denis Załęcki o nagrodzie w turnieju High League: „Pięć stów za trzy walki? Mi się to nie kalkuluje” [VIDEO]

W ostatnich dniach organizacja High League zaczęła odsłaniać karty na temat przyszłych wydarzeń. Podczas nich ma się odbyć turniej, w którym do zgarnięcia będzie aż 500 tysięcy zł! Denis Załęcki wyklucza jednak swój udział w tych zawodach.

W minionym tygodniu federacja, której włodarzem jest Malik Montana, ogłosiła, że na najbliższej gali High League 7 poznamy „Nowe oblicze freak fightów„. Wczoraj zaś rozwiano wszelkie wątpliwości: począwszy od tego wydarzenia rozpocznie się HIGH League Grand Prix.

Dobranych zostanie 8. zawodników, a podczas gali, która 17 czerwca będzie miała miejsce w krakowskiej Tauron Arenie odbędą się ćwierćfinały. Na kolejnej edycji dojdzie do półfinałów i wreszcie podczas High League 9 fani zobaczą wielki finał.

Denis Załęcki wyklucza udział w turnieju High League!

Przedwczoraj w studio Fansportu TV pojawił się Denis Załęcki. Było to pierwsze wystąpienie Torunianina od czasu fatalnej porażki przez dyskwalifikację z Pawłem Tyburskim. W trakcie ponad 90-minutowej rozmowy poruszonych zostało wiele tematów, z uwzględnieniem oczywiście planów „Bad Boya” na przyszłość.

Sprawdź!  Omielańczuk skomentował negocjacje walki na Clout MMA 2: "Zachowuje się jak dziewczyna..."

Do tych jednak nie należy turniej, który rozpocznie się na High League 7. Zapytany o swój ewentualny udział, Denis całkowicie wykluczył taką ewentualność. Powód raczej nikogo nie zaskoczy – po prostu my się to nie opłaca

Zawsze coś nowego. Nie brałbym nawet w turnieju udziału. Za mało… Pięć stów za trzy walki? To mi się nie kalkuluje w ogóle. Co ty, nie.

Całą rozmowę z Denisem Załęckim zobaczysz -> TUTAJ.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.