FAME MMA

Okniński o tym, dlaczego nadal współpracuje z Ferrarim: „Charakter, marketing i kasa. Mi się nie opłaca trenować judasza jak Marian Ziółkowski”

Trener Mirosław Okniński ponownie wbił mocną szpilkę w byłego mistrza KSW. Po raz kolejny nazwał Mariana Ziółkowskiego judaszem.

Mistrz KSW w wadze lekkiej w przeszłości trenował w Akademii Sportów Walki Wilanów, następnie przeszedł do WCA, a aktualnie reprezentuje Skra Fight Club. Przez długi czas Okniński nie wypowiadał się źle na temat „Golden Boya”, aż do momentu, gdy ten skomentował jego konflikt z Przemysławem Szyszką.

Okniński mocno o Ziółkowskim

Ziółkowski przyznał, że zamiast nazywać siebie najlepszym trenerem Okniński, powinien udowodnić to wynikami swoich zawodników w klatce. Te słowa mocno nie spodobały się Oknińskiemu, który zaczął nazywać zawodnika „judaszem”. Takie określenie padło ponownie w ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl

Gdy został zapytany o to, dlaczego mimo wielu problemów nadal współpracuje z Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem, wskazał trzy powody, a także dodał, że bardziej opłaca mu się trenowanie freak fightera, niż kogoś takiego jak Marian Ziółkowski:

– Pierwsze to charakter do walki. On nawet nieprzygotowany wyjdzie, będzie się lał. To jest mega ważne, że ma jaja. Później jego ta sława i dolary, które pozwalają zapłacić za paliwo, czy kupić McDonalda. Charakter, sława i marketing, no i kasa. Nie muszę dokładać, tak jak 8 lat judasza trenowałem. Marian Ziółkowski judasz, trenowałem cię 8 lat, zostawiłeś mnie na lodzie podczas choroby. Mi się nie opłaca trenować takiego judasza, tylko trenuję „Ferrariego”.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.