High League

Denis Załęcki o nagraniu z kibicami Elany Toruń: „Nikt nie wie, że ten chłopak co dostał, to…”

Denis Załęcki zabrał głos w sprawie głośnego nagrania, na którym kibice Elany Toruń w kilku pobili młodego mężczyznę i pochwalili się tym w Internecie.

„Bad Boy” powrócił do Internetu po blisko miesięcznej przerwie, jaką zrobił po gali High League 6 i porażce z Pawłem Tyburskim. Udzielił obszernego wywiadu portalowi fansportu.pl, gdzie wyjaśnił najważniejsze tematy, a także odpowiedział m.in. Arturowi Szpilce, uderzył w Piotra Szeligę czy „Don Kasjo”.

Denis Załęcki komentuje nagrani z kibicami

W ostatnim czasie bardzo głośno zrobiło się o kontrowersyjnym nagraniu z pobicia. Media obiegł materiał, na którym kilku napastników biję i kopie swoją ofiarę. W trakcie nagrania kazali mu obrażać klub Apator Toruń i wyrzec się go na rzecz Elany Toruń.

Głos w tej sprawie zabrał m.in. Artur Szpilka, który tak skomentował pobicie – Masakra rzygać mi się chce. Nie pamiętam, żeby w moich czasach takie rzeczy były. Były solówki honorowe itp., ale normalnie brak słów gdzie tu honor zasady.

Teraz głos zabrał również Denis Załęcki, który sam jest kibicem Elany Toruń. W odpowiedzi na pytanie jednego z kibiców na swoim Instastories wyjaśnił, że pobicie miało być odpowiedzią na wcześniejsze zachowanie mężczyzny:

Sprawdź!  (VIDEO) Pierwsze słowa Dawida Załęckiego po wygranej! Bakocević skończony w 1. rundzie

– Nikt nie wie, że ten chłopak, co dostał, to znęcał się nad małą dziewczynką i kazał jej krzyczeć: „Je**ć Elanę”. Mamy tylko część tego filmiku, ale nie możemy go wrzucić. „Szpila” tym komentarzem dużo stracił w oczach kibiców, ale to jego problem.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.