GROMDA

(VIDEO) „Lodówa” przerywa wywiad z „Małpą”! Jest wściekły na swojego rywala: „Ku*wa! Naucz się boksować!”

„Lodówa” jest wściekły na swojego rywala po przegranej walce na gali GROMDA 9. Za kulisami rzucił w jego kierunku kilka mocnych słów.

Norbert „Lodówa” Rozenbajgier wziął udział w dziewiątej edycji GROMDY, podczas której zmierzył się na gołe pięści z Grzegorzem „Małpą” Czernym. Niestety pojedynek zakończył się już w pierwszej odsłonie ze względu na kontuzję pierwszego z zawodników.

Agresywny „Małpa” podobnie jak w poprzedniej walce, również i tym razem rzucił się w swojego rywala, obalając go, jakby zapomniał, ze starcie toczy się w formule bokserskiej. Niestety podczas upadku „Lodówa” wylądował na swojej nodze i nie był w stanie kontynuować walki.

Nie mógł nawet podnieść się o własnych siłach i został wyniesiony na noszach. Za kulisami, gdy „Małpa” udzielał wywiadu portalowi fansportu.pl „Lodówa” rzucił w jego kierunku – Ku*wa! Naucz się boksować, ku*wa!

Całą sytuację wraz z odpowiedzią „Małpy” znajdziecie poniżej:

Źródło fansportu.pl

Sprawdź!  (VIDEO) Jest nagranie z potężnego nokautu! Wystarczyło jedno uderzenie "Gleby"! Mistrz GLORY wyniesiony na noszach

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

  1. Jasne, niech się nap…ją, tylko po latach jak wyjdą uszkodzenia mózgu i Alzheimer, niech nie narzekają, że mogli tego uniknąć….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.