Clout MMA

Denis Labryga faworytem na Clout MMA 2! Znamy kursy na walkę z Kamilem Mindą

Nowy pojedynek w wadze ciężkiej na Clout MMA 2, który ogłoszony został na konferencji prasowej zapowiada się niezwykle interesująco. Kamil Minda zmierzy się z Denisem Labrygą, a kursy bukmacherskie jasno wskazują faworyta!

Zgarnij bonusy i obstaw Clout MMA 2!

Freak fighter z Głogowa dotychczas walczył czterokrotnie. Dwukrotnie na WOTORE pokonał tego samego rywala, szybko rozprawił się z Konradem Karwatem, a następnie zwyciężył z Dawidem Załęckim po kontuzji. W porównaniu do tamtych starć, teraz Denisa Labrygę czeka pojedynek z dużym ładunkiem emocjonalnym.

W ostatnich miesiącach zaogniła się bowiem sytuacja między nim, a członkami Akademii Sportów Walki Wilanów. Trener Mirosław Okniński sugerował młodemu zawodnikowi, by ten zmierzył się z Kamilem Mindą, a temat podłapała organizacja Clout MMA. Na drugiej gali, która będzie miała miejsce w Płocku fighterzy zmierzą się w formule K-1 w małych rękawicach.

Między nimi jest bardzo duża różnica wieku i doświadczenia. Labryga jest aż 13 lat młodszy od oponenta, który też ma za sobą 12 pojedynków w MMA. Mimo tego to właśnie Denis stawiany jest w roli faworyta na Clout MMA 2. Zarówno tę, jak i inne walki gali obstawić możecie wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl.

Sprawdź!  Okniński reaguje na nagranie Najmana: "Żebyś sobie zębów nie połamał o pięści"

Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was znakomita oferta powitalna: 30 zł za rejestrację i depozyt oraz 3 zakłady (do 100, 200 oraz 300 zł) bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza. Biorąc pod uwagę duże doświadczenie Kamila Mindy warto zastanowić się, czy nie wytypować akurat jego zwycięstwa!

Obstaw walki Clout MMA 2 bez ryzyka!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.