Clout MMA

Sławomir Peszko proponuje Omielańczukowi i Załęckiemu bójkę na ulicy! [WIDEO]

Sławomir Peszko będący twarzą organizacji Clout MMA mocno zszokował swoją postawą na konferencji i słowami skierowanymi do Daniela Omielańczuka.

Podczas wczorajszego wydarzenia doszło do konfrontacji pomiędzy weteranem wagi ciężkiej i jego rywalem Denisem Załęckim. Pomiędzy panami jest bardzo dużo złej krwi i w klatce wyjaśnią głośny konflikt. Co ciekawe, to pierwszy raz w długiej karierze Omielańczuka, kiedy naprawdę nienawidzi swojego przeciwnika.

Przy ich pierwszym spotkaniu doszło do awantury i padło wiele ostrych słów. Emocje nieco opadły i tym razem było znacznie spokojniej. W pewnym momencie Peszko zszokował widzów i zasugerował, że do pierwszej walki pomiędzy zawodnikami mogłoby dojść na ulicy:

Daniel, jak jutro byście przypadkowo gdzieś w Warszawie się zetknęli koło Pałacu Kultury to byście się napi…alali, tak o? Omielańczuk wyraźnie dał do zrozumienia, że nie ma to sensu, kiedy do walki zostało kilkanaście dni, jednak Peszko kontynuował – Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby pierwszy konflikt na ulicy sobie wyjaśnić, a później przed ludźmi.

Chciałbyś tego? – odpowiedział zawodnik. Wtedy temat szybko uciął Mateusz Kaniowski, który zapewnił, że federacja nie chce, aby dochodziło do bójek poza organizacją.

Sprawdź wywiady z konferencji Clout MMA 2:

Sprawdź!  Omielańczuk o face to face z Denisem Załęckim: "Taki bystry to on nie jest..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.