Clout MMA

Denis odpowiada Szpilce! Padły ostre słowa: „Tyle będzie z twojej kariery w KSW”

Zamieszanie wokół walki Załęcki vs Omielańczuk rozdrapało stare rany. Denis odpowiedział na komentarz Artura Szpilki.

Torunianin zmierzył się z byłym pięściarzem blisko rok temu mimo kontuzji. „Szpila” zwyciężył jeszcze w 1. rundzie przez TKO, gdy „Bad Boy” po szarży z cepami spróbował obrotowego backfista. Wówczas to nie wytrzymało kolano freak fightera, który nie był w stanie kontynuować pojedynku.

Im bliżej było do walki, tym bardziej gęstniała atmosfera między zawodnikami. Choć początkowo przystępowali do starcia w koleżeńskich relacjach, to po jego zakończeniu nie brakuje gorzkich słów i wbijania sobie nawzajem szpilek. Ostatnia była autorstwa Artura, który skomentował zamieszanie wokół walki Załęcki vs Omielańczuk.

Jak ktoś się … kolejny raz zresztą… Jeszcze walki nie było, nie zdążył wyprowadzić kopnięcia z zaskoczenia z półobrotu, a już jest obsrałka. Mam nadzieje Clout, że to w końcu zorganizujecie, bo to jest w sumie jedyna walka, na którą wszyscy grubo czekają – powiedział między innymi „Szpila”.

Wywołany do tablicy Denis Załęcki szybko zareagował na te słowa. Zasugerował on zawodnikowi KSW, że organizacja prowadzi go za rękę zestawiając ze słabszymi zawodnikami.

Sprawdź!  High League 6. Tyburski pokona Denisa? Załęcki nie jest już faworytem bukmacherów!

– To wchodź za niego cwaniaku!!!! Jak udowodnię ci, że obiję dziadka, który robi cię na każdej możliwej płaszczyźnie to wychodzisz ze mną? Zleję cię publicznie i tyle będzie z twojej kariery w KSW, gdzie jesteś budowany na leszczach, bo do kotów podjazdu nie masz!

Denis Załęcki vs Daniel Omielańczuk – Kursy bukmacherskie

Walki Clout MMA obstawić możecie na stronie i w aplikacji bukmachera eFortuna.pl. Jeśli nie posiadasz konta, możesz skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej.

Za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 zł, a a dodatkowe 10 zł doliczone zostanie do depozytu. Oprócz tego trzy pierwsze zakłady obstawisz bez ryzyka! Jeśli trafisz z typowaniem, zgarniasz wygraną. Jeśli nie, Fortuna zwróci ci środki, za przegrane kupony kolejno do 100, 200 oraz 300 zł.

-> Zarejestruj się i odbierz bonus na Clout MMA

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.