GROMDA

Don Diego brutalnie rozbija Vasyla! Przypominamy jedną z najlepszych walk w historii GROMDY

Już w ten piątek odbędzie się GROMDA 13. Będzie to historyczne wydarzenie, gdyż w końcu wyłoniony zostanie pierwszy mistrz organizacji.

Jak zawsze, czeka na nas turniej oraz super fighty. Do akcji powróci m.in. „Capo” oraz ulubieniec kibiców „Łazar”. Wszyscy jednak skupiają się na najważniejszym, czyli na pojedynku dwóch niepokonanych zawodników, którzy zmierzą się o pas.

Mateusz Kubiszyn stanie do walki z Bartłomiejem Domalikiem. To dwaj najlepsi wojownicy w GROMDZIE, którzy pokonali wszystkich przeciwników, z jakimi przyszło im zmierzyć się w ringu. Teraz jeden z nich straci zero w rekordzie, a drugi sięgnie po tytuł mistrza.

Galę GROMDA 13 obejrzeć na żywo można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami!

-> Oglądaj GROMDA 13 NA ŻYWO!

Darmowa walka Don Diego vs Vasyl Halych

„Don Diego”, aby dojść do walki o pas pokonał takich rywali jak Artur Tomala, Rafał Łazarek, Dawid Żółtaszek, Krystian Kuźma, a w ostatnim pojedynku Vasyl Halych. Pojedynek z zawodnikiem z Ukrainy był krwawy i wyniszczający dla obu fighterów.

Sprawdź!  Tak wyglądał Henriksen po brutalnym nokaucie! Balboa zmasakrował twarz gwiazdy KOTS [FOTO]

Starcie zakończyło się dopiero po 9 minutach ostatniej odsłony. Walka była bardzo wyrównana, jednak pod koniec swoją przewagę pokazał Kubiszyn, który brutalnie rozbił swojego przeciwnika. Po kilku nokdaunach narożnik rzucił ręcznik i poddał zalanego krwią Vasyla.

Cały pojedynek możesz zobaczyć poniżej. Bez wątpienia było to jedno z najlepszych starć w historii GROMDY:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.