FAME MMA

Ojciec Bandury zawalczy w FAME! Zadebiutuje na PGE Narodowym

Debiuty we freak fightach potrafią zaskakiwać, nie inaczej jest w tym wypadku. Podczas gali FAME 22, która odbędzie się 31 sierpnia na PGE Narodowym, po raz pierwszy do oktagonu wejdzie Maciej „Kieras” Bandurski, ojciec i trener uwielbianego w świecie internetu Patryka „Bandury” Bandurskiego.

Zmiana ról

Pomimo że popularny Kieras jeszcze nigdy nie wszedł do oktagonu FAME, to zgromadził w świecie freak fightów wielu fanów. Maciej Bandurski przygotowywał syna do trzech walk. Bandura pokonał Alana „Alanika” Kwiecińskiego, Piotra „Szeliego” Szeligę oraz po emocjonującym pojedynku przegrał z legendarnym Tomaszem „Góralem” Adamkiem. Za każdym razem syna z narożnika wspierał Kieras, lecz teraz role się odwrócą.

Świetny rekord

Kieras nie jest jedynie trenerem swojego syna, ale również innych członków Bungee. Do dwóch walk przygotowywał Dawida „Dzinolda” Rzeźnika, a do jednej Wiktora „Wronka” Wronkę, Łukasza „Tuszola” Tuszyńskiego oraz Dominika „Kalesona” Cybulskiego. Można zatem powiedzieć, że do walki Bandury z Tomaszem Adamkiem podopieczni Macieja Bandurskiego byli niepokonani. Aktualnie Kieras w roli trenera ma rekord 7-1.

Debiut

Fani freak fightów doskonale znają warsztat trenerski Kierasa, lecz pytanie jak poradzi sobie w oktagonie. Już samo ogłoszenie taty Bandury budzi spore emocje, które FAME stara się budować stopniowo, dlatego rywala debiutanta poznamy wkrótce.

Sprawdź!  Łaszczyk przypomina Ferrariemu o zakładzie: "Zrobiłeś zakład, miałeś zmienić ksywkę Władca Piekieł. Zmieniaj to, ja proponuję Farmazeusz"

Sprzedaż biletów

Długo wyczekiwana gala FAME 22 na PGE Narodowym cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. Wejściówki na największy stadion w Polsce rozchodzą się w zawrotnym tempie. Bilety do nabycia na www.ebilet.pl

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.