UFC

Gamrot zawalczy z byłym mistrzem UFC? Wielka walka na horyzoncie!

Ciekawe doniesienia napływają zza Oceanu w sprawie Mateusza Gamrota. Polak ma być szykowany do co-main eventu wrześniowej gali UFC w Kanadzie.

Popularny „Gamer” wygrał wszystkie 3 starcia od czasu przegranej z Beneilem Dariushem i jest blisko title shota przeciwko Islamowi Makhachevowi. Sam Mateusz wspomina w wywiadach, że brakuje mu jednego – dwóch zwycięstw do tego, by zawalczyć o pas kategorii lekkiej.

Gamrot już od dawna wyzywał czołowe postaci z rankingu. Ostatnio skupił się na kuszeniu Charlesa Oliveiry, z którym mógłby pokazać swój wybitny parter. Brazylijczyk jednak sugerował, że przejdzie do kategorii półśredniej, a i walka z „Gamerem” nie wydawała mu się taką, która może mu coś dać.

Gamrot vs. Oliveira na UFC w Kanadzie?

Tymczasem przed kilkunastoma godzinami Jonathan Gomez z MMA Global poinformował, iż UFC prowadzi rozmowy właśnie w tym kierunku. Do starcia Gamrot vs. Oliveira miałoby dojść 8 września w co-main evencie gali w Calgary (Kanada). Jak przekazał reporter, żadne umowy nie zostały jeszcze parafowane. Ma być jednak wiadomo, co ma być kością niezgody:

Sprawdź!  McGregor sprawdziłby się w walkach na gołe pięści!? Były rywal ocenia jego szanse

Jedynym czynnikiem, któryy blokuje tę walkę jest ilość rund. Oliveira chce trzech rund na PPV, team Gamrota naciska na pięciorundówkę.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.