UFC

McGregor zapowiedział powrót. Dana White prostuje słowa gwiazdy UFC

Conor McGregor zdążył już zapowiedzieć, kiedy możemy spodziewać się jego kolejnego występu w oktagonie. Inne zdanie na ten temat ma jednak Dana White.

Wielki powrót byłego podwójnego mistrza UFC miał nastąpić w ten weekend podczas UFC 303. Jak doskonale wiadomo, Irlandczyk wypadł z powodu urazu stopy i po raz kolejny odsunięta w czasie została jego walka z Michaelem Chandlerem.

Conor McGregor pojawił się w ubiegły weekend podczas gali Bellatora w Dublinie, gdzie stanął w narożniku Sinead Kavanagh. Nie zabrakło też wywiadu z „The Notoriousem” w roli głównej, w której tenże zapowiedział, kiedy będzie gotów do walki:

Sierpień, wrzesień… bardzo bym tego chciał. Dochodzę do siebie, stało się to dokładnie 3 tygodnie temu. Jestem ty w klapkach, na szczęście bardzo wygodnych, ale to dlatego, że nie mogę wsadzić stopy do buta.

Dana White skomentował wypowiedź McGregora

Niedługo po tym, jak gruchnęła wiadomość o urazie Irlandczyka, Dana White jasno dał do zrozumienia: dopóki McGregor nie będzie w 100% zdrowy, dopóty nie będzie rozmów o nowej dacie powrotu.

Sprawdź!  Khabib Nurmagomedov: "Oliveira zasługuje na pas", ale to "Dustin Porier za rok będzie mistrzem"!

W rozmowie z dziennikarzami podczas konferencji prasowej po gali w Rijadzie szef UFC nie zmienił swojego podejścia:

Na ten moment, nie wiem [kiedy wróci Conor]. Mamy zawalony kalendarz, więc zobaczymy. Nic jednak nie zrobię, dopóki nie dowiem się, że Conor jest w pełni zdrów.

Nie ma nawet sensu poruszyć tematu daty. Co z wrześniem? A może październik? Nie jest gotowy. Po co więc o tym gadać? (…) Nie myślę o kolejnej walce Conora. Nie mam żadnych ram czasowych, niczego. McGregor jest kontuzjowany.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.