Clout MMA

Dwóch raperów zadebiutuje w klatce! Walka Major SPZ vs Zbuku na Clout MMA 4!

Czas na głośne debiuty na CLOUT MMA 4. Witamy młodą krew w naszej organizacji. 9 marca w Atlas Arenie w Łodzi Michał ZBUKU Buczek zmierzy się z Pawłem MAJOREM SPZ Majewskim. Bilety na galę CLOUT MMA 4 są dostępne na platformie GoingApp.pl!

Pora ogłosić kolejnych debiutantów na gali CLOUT MMA 4. Raperzy za każdym razem świetnie prezentują się nie tylko na konferencjach, ale i w klatce. Przedstawiciele tego środowiska słyną z twardych i charakternych pojedynków. I tak będzie i tym razem!

Pojedynek ZBUKA z MAJOREM SPZ to gwarant ostrej walki do końca! Panowie wjadą do klatki i zmierzą się w formule MMA na dystansie trzech rund po trzy minuty. Obaj zasłynęli z hitowych utworów. Czas się przekonać, czy w klatce potrafią tyle, co przed mikrofonem.

To czwarta walka ogłoszona na gali CLOUT MMA 4. Fani poznali wcześniej zestawienia Lexy ChaplinMarta LINKIMASTER Linkiewicz, Marcin CESARZ NajmanJacek MURAN Murański na brutalnych zasadach DIRTY STREET BOXING i Dawid CRAZY ZałęckiPatryk WIELKI BU Masiak.

Sprawdź!  OGROMNA AWANTURA! Załęcki i Labryga rzucili się na siebie w studiu Clout MMA! [WIDEO]

Bilety na galę CLOUT MMA 4 z walką Michał ZBUKU BuczekPaweł „Major SPZ” Majewski dostępne są na GoingApp.pl! Ceny biletów ruszają od 49,90 zł.

Aktualna karta walk CLOUT MMA 4:

  • Lexy Chaplin – Marta „Linkimaster” Linkiewicz
  • Marcin „Cesarz” Najman – Jacek „Muran” Murański – DIRTY STREET BOXING NO LIMIT
  • Dawid „Crazy” Załęcki – Patryk „Wielki Bu” Masiak
  • Michał „ZBUKU” Buczek – Paweł „Major SPZ” Majewski

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.