High League

Dawid Załęcki bez szans na High League 6? „Don Diego” gigantycznym faworytem bukmacherów!

W tym zestawieniu bukmacherzy nie mają żadnych wątpliwości. W roli ogromnego faworyta stawiają Mateusza Kubiszyna.

Już w tę sobotę odbędzie się gala High League 6, podczas której ponownie zobaczymy w akcji „Don Diego”. Stoczy on swój trzeci pojedynek freakowy i tym razem zmierzy się z Dawidem, ojcem Denisa. Ma szansę na pokonanie kolejnego Załęckiego.

-> PPV na High League 6 kupisz TUTAJ!

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-12.png

Kubiszyn ogromnym faworytem

„Crazy” początkowo nie chciał walczyć z Kubiszynem ze względu na to, że ten pokonał jego syna. Dawid tłumaczył, że w takiej sytuacji nie ma dobrego wyjścia i czy przegra, czy wygra, nie będzie do końca zadowolony. Ostatecznie jednak zdecydował się na pojedynek.

Dla Załęckiego będzie to wielkie wyzwanie, gdyż starcie odbędzie się na zasadach K-1. Kubiszyn jest pod tym względem znacznie bardziej doświadczony oraz trzykrotnie sięgał po tytuł amatorskiego mistrza świata w kickboxingu. Nie raz pokazywał, że stójka to jego płaszczyzna, w której czuje się najlepiej.

„Don Diego” jest także znacznie młodszy, walczy bardzo mądrze i jest niewiarygodnie wytrzymały, co pokazał m.in. podczas pojedynków na GROMDZIE, gdzie bije się na gołe pięści. Biorąc pod uwagę wszystkie czynniki, bukmacherzy uznali go za ogromnego faworyta.

Sprawdź!  (VIDEO) Denis Labryga o treningach z Błachowiczem: "Niejednokrotnie utarł mi nosa. Przekazał bardzo ważne informacje, za które dziękuję"

Dawid Załęcki jest skazywany na porażkę, jednak mimo to wielu kibiców wierzy, że „Crazy” sprawi niespodziankę. Co ciekawe, pokonał już m.in. doświadczonego Vaso Bakocevicia oraz zdominował pojedynek z Alanem Kwiecińskim, którego rozbił już w pierwszej odsłonie.

Kursy bukmacherskie na walkę Dawid Załęcki vs Mateusz Kubiszyn

Wszystkie walki High League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację (która zajmuje jedynie 30 sekund!) otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.