KSW

Wielkie starcie weteranów na Narodowym? Ziółkowski o rywalu dla Mameda: „Lombard, Machida, ja słyszałem o trzecim. To by było największe. Bił się w UFC, Pride i słynął z…”

Marian Ziółkowski zdradził, z kim Mamed Khalidov może zawalczyć na Stadionie Narodowym. KSW szykuje prawdziwy hit weteranów MMA.

W czerwcu odbędzie się gala Colosseum II i bez wątpienia będzie to jedno z największych wydarzeń w historii polskiej organizacji. Pierwsza taka gala miała miejsce w 2017 roku, a na karcie walk znalazło się aż 5 pojedynków o mistrzowskie pasy, w tym main event pomiędzy Mamedem Khalidovem i Borysem Mańkowskim.

Mistrz UFC rywalem Mameda?

Teraz Khalidov powraca na Narodowy, jednak wciąż nie wiadomo, z kim się zmierzy. Na ten moment KSW ogłosiło walkę Mariusza Pudzianowskiego z Arturem Szpilką oraz Mariana Ziółkowskiego, który stanie do obrony pasa w starciu z Salahdinem Parnasse.

Mistrz kategorii lekkiej w ostatnim wywiadzie na kanale Klatka po klatce zabrał głos w sprawie ogłoszonego starcia. Zdradził, że nie tylko zależało mu na walce z Francuzem, ale również dostał naprawdę wysokie wynagrodzenie za pojedynek.

Zabrał również głos w sprawie rywala dla Mameda Khalidova i wyjaśnił, że KSW planuje zorganizować pojedynek weteranów. Wskazał takich przeciwników dla byłego mistrza:

Sprawdź!  [WIDEO] KSW 63: Michał Domin wygrywa z Szymonem Karolczykiem po jednogłośnej decyzji sędziów

– Nie chciałbym trylogii, chociaż ma to rację bytu, ale obejrzałbym coś nowego. Słyszy się o Hectorze Lombardzie, ale też mówi się o Lyoto Machidzie, a dzisiaj usłyszałem o trzecim gościu. Gdyby to był on, to by było największe. To by było największe. Zagadkę zrobię. Ja nie usłyszałem, że to ma być, tylko że jest brany pod uwagę. Bił się w UFC, bił się w Pride, słynął z bardzo szybkich rąk i to na tyle.

Trzeci z wymienionych zawodników to zapewne Vitor Belfort. Fighter ma na swoim koncie walki w trzech różnych kategoriach wagowych i jest absolutną legendą MMA. Zdobył m.in. tytuł UFC w wadze półciężkiej, a w całej karierze stoczył 41 pojedynków.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.