UFC

Daro Lew apeluje do dziennikarza w Miami przed UFC 299! Otrzymał odpowiedź

Już za kilkadziesiąt godzin rozpocznie się gala UFC 299, na której dojdzie do dwóch walk z udziałem Polaków. W Miami jest kamera Fansportu TV, skąd Michał Tuszyński nagrywa materiały z udziałem polskich gwiazd. „Daro Lew” upomniał się jednak o wywiad z zagraniczną gwiazdą.

Podczas gali UFC 299, która odbędzie się w Miami, na fanów czeka wiele ekscytujących pojedynków. W oktagonie dojdzie do rewanżu o pas wagi koguciej O’Malley vs „Chito” Vera, czy starcia pokoleń Poirier vs Saint-Denis.

Do klatki wejdą też Polscy zawodnicy. Mateusz Gamrot stoczy pojedynek z Rafaelem dos Anjosem, a Michał Oleksiejczuk z Michelem Pereirą. Walki te możecie obstawić na stronie i w aplikacji bukmachera Fortuna. Nowi użytkownicy na start otrzymają darmowe 30 zł za rejestrację i depozyt, a trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawicie bez ryzyka! To 300 zł, które Fortuna zwróci na konto gracza.

TYPYKURSYZAKŁADY
Mateusz Gamrot – Rafael Dos Anjos1.24 – 4.10Fortuna
Michał Oleksiejczuk – Michel Pereira1.67 – 2.21Fortuna

Daro Lew apeluje do dziennikarza w Miami!

W Miami jest też Michał Tuszyński z kanału Fansportu TV. Dziennikarz relacjonuje ostatnie dni przed galą UFC 299 i nagrywa też wywiady z polskimi gwiazdami, jak Joanna Jędrzejczyk, Robert Ruchała, czy Borys Mańkowski.

Sprawdź!  UFC: Tybura znokautowany w 1. rundzie! Tom Aspinall wygrywa po długiej przerwie!

Wywiady i inne materiały z Misji UFC 299 znajdziesz tutaj!

Kanał bacznie śledzi też znany z Fame MMA Dariusz Kaźmierczuk, czyli „Daro Lew”. Freak fighter na portalu X zamieścił wpis, w którym skierował do redakcji prośbę o nagranie materiały z Michaelem „Venomem” Pagem. Leciwy zawodnik przed laty trenował w London ShootFighters, czyli klubie, którego częścią jest „MVP”.

Fansportu powini zrobić wywiad z Michael Venum Page to by było coś ,a nie tylko z naszymi :))) (zapis oryginalny)

Page w końcu zadebiutuje w największej organizacji MMA na świecie. Wcześniej kibice mogli podziwiać jego umiejętności m. in. na galach Bellatora. Fansportu odpisało Kaźmierczukowi, że postarają się zorganizować wywiad z Brytyjczykiem.

To by było mega przedstawić go polskim kibicom MMA pozdr najlepszy Polski portal sportowy :))) (zapis oryginalny) – odpisał „Daro Lew”.

Zobacz materiały z Misji UFC 299!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.