UFC

Dana White wie, ile lat życia mu zostało! „Jestem w czarnej d*pie…”

Odwieczną zagadką ludzkości jest odpowiedź na pytanie: kiedy umrzemy? Od lat prowadzone są w tym zakresie różne testy i obliczenia. Tymczasem Dana White wziął udział w badaniu, w którym dowiedział się, ile czasu mu zostało!

Prezydent największej federacji MMA na świecie zgodził się na badania firmy 10X Health Systems. To alternatywny system opieki zdrowotnej, który ma na celu poprawienie dziesięciokrotnie ludzkiego zdrowia.

Poprzez badania krwi i genów wyszukują składniki, których brakuje organizmowi. Odbudowa, naprawa komórek i regeneracja to motto 10X Health Systems. Firma nie prowadzi żadnych operacji na swoich pacjentach, ani nie przepisuje im żadnych leków na receptę. Leczą przyczynę choroby organizmu, aniżeli symptomy choroby.

To właśnie do nich zgłosił się ostatnio Dana White, który opowiedział o tym w The Action Junkeez Podcast. Prezydent największej federacji MMA na świecie opowiedział o przekazaniu próbki krwi do analizy Gary’emu Breckce:

Ten gość bierze twoją krew i DNA i mówi ci kiedy umrzesz. Skontaktowałem się z tym gościem i przyszli pobrać mi krew i zebrali próbkę DNA z wewnętrznej strony policzka. Już kolejnej środy miałem wyniki.

Dana White dowiedział się wszystkiego na temat wyników analizy. Prezydent UFC oczywiście dowiedział się również ile czasu mu pozostało:

Sprawdź!  Mateusz Gamrot chce zabrać wszystko Dariushowi! "Wychodzę, biję go i przejmuję to, co sobie wykrzyczał!"

Zadzwonił do mnie, a mi jedynie zależy na poznaniu tej daty. Powiedział mi: „Osobiście przyjdę i opowiem ci o tym, co wyczytaliśmy z twojej krwi” – jak nietrudno się domyśleć, White liczył na zdecydowanie szybszą odpowiedź – Pomyślałem: ty sk***ielu…

Więc koniec końców wyszedł do mnie, usiadł i przez trzy i pół godziny opowiadał mi o mojej krwi i… jestem w czarnej d*pie. Wszystko, co może być złe, jest złe. Powiedział mi, że zostało mi 10,4 lat życia.

Ponadto wspominany Brecka miał opowiedzieć Danie White o wszystkich jego dolegliwościach zdrowotnych bazując wyłącznie na wyniku krwi. Warto zaznaczyć, że prezydent UFC ma obecnie 53 lata, a przy obecnym rozwoju MMA i samej federacji obliczenia 10X Health Systems mogą być faktycznie trafne.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.