KSW

Mamed Khalidov zapowiada swój kolejny pojedynek – „Coś dużego szykuje się na horyzoncie”

Od ostatniego pojedynku Mameda Khalidova w klatce KSW minęło już kilka miesięcy. Fani nie mogę się już doczekać powrotu mistrza wagi średniej. Możliwe, że już niedługo w końcu doczekają się na jego powrót.

Mamed Khalidov jest bez wątpienia jedną z legend polskiego MMA. W swojej bogatej karierze stoczył wiele świetnych pojedynków. Od lat jest jednym z najbardziej lubianych zawodników MMA. W swojej bogatej karierze w KSW zdobywał tytuły w wadze półśredniej i dwukrotnie w kategorii do 84 kilogramów. Pokonywał on takich zawodników jak: Michał Materla, Borys Mańskowski czy Melvin Manhoef.

W ubiegłym roku powrócił do klatki i na KSW 55 w widowiskowy sposób znokautował Scotta Askhama odzyskując pas mistrzowski w dywizji do 84 kilogramów i przerywając fatalną serię trzech porażek z rzędu. Wszystko wskazywało na to, że jego kolejnym rywalem będzie Roberto Soldic, ale ostatecznie Chorwat na KSW 63 zawalczy z Patrikiem Kinclem w obronie pasa w wadze półśredniej.

Mamed Khalidov zapowiada powrót do klatki

Mamed na swoim Instagramie zapowiedział, swój powrót do klatki. Będzie to jego pierwsza obrona tytułu zdobytego w zeszłym roku.

„A tymczasem trening już zrobiony… i coś dużego szykuje się na horyzoncie🥊.” – napisał na Instagramie Mamed Khalidov

źródło: Instagram

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *