KSW

Znamy pierwsze szczegóły książki Marcina Różalskiego!

Znamy pierwsze szczegóły na temat powstającej biografii Marcina Różalskiego. Premiera zbliża się wielkimi krokami.

„Różal” to bez wątpienia jedna z najciekawszych osób w polskim MMA. Ma ona za sobą barwną historię zarówno w ringu oraz klatce, jak i poza nimi. Już niedługo fani będą mogli jeszcze lepiej poznać byłego mistrza KSW.

Pierwsze szczegóły książki

O tym, że powstaje książką mówiło się od pewnego czasu. Niedawno w rozmowie z myMMApl głos zabrał Arkadiusz Wrzosek, który przyznał, że to będzie z całą pewnością ciekawa publikacja:

– Słyszałem, że taka biografia powstaje. Jeśli chodzi o zawodników polskiego MMA, spośród których miałbym wybierać, który zawodnik ma najciekawszą historię, to wspomniałbym na początku Różala. Myślę, że na pewno tam będzie kilka grubych historii.

Premiera biografii będzie miała miejsce w ciągu najbliższych kilku tygodni. Na ten moment potwierdzony został tytuł. Książka zostanie wydana pod nazwą – „Różal. Instrukcja samodestrukcji” – Niedługo przekażemy kolejne informacje.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.