UFC

Cormier kusi Jona Jonesa hitową walką! Namawia go do wyzwania gwiazdy

Daniel Cormier kusi Jona Jonesa hitową walką. Były rywal mistrza UFC kusi, by ten po ewentualnym zwycięstwie nad Stipe Miociciem wyzwał gwiazdę organizacji.

Były mistrz dwóch dywizji, a obecnie ekspert i komentator gal UFC ma swoją udokumentowaną historię z Jonesem. Panowie zakopali już topór wojenny, a Cormier postanowił wystosować poradę championowi wagi ciężkiej.

„Bones” w najbliższej walce ma zmierzyć się ze Stipe Miociciem. Jak sam zapowiedział w social mediach, do walki ma dojść w listopadzie tego roku. „DC” z kolei zaproponował mu kolejne zestawienie.

Cormier namawia Jonesa do wyzwania Pereiry!

W Funy and the Champ, który ekspert UFC prowadzi z Benem Askrenem, Daniel Cormier przytoczył słowa samego Jonesa. O ile mistrz wagi ciężkiej po zdobyciu pasa mówił, że obroni go przeciwko Miociciowi i zakończy karierę, o tyle obecnie zmienił narrację:

Powiem ci jedno, Jon Jones powiedział, że może jeszcze zostanie w UFC, bo „możliwości prezentują się znakomicie”.

W związku z tym „DC” widzi potencjalne hitowe starcie dla dawnego rywala. Jego zdaniem powinien on wyzwać robiącego ogromną furorę w ostatnich miesiącach Alexa Pereirę.

Sprawdź!  Marlon Vera po wygranej przez KO na UFC 268: "W oktagonie walczymy o swoje rodziny."

Na miejscu Jona Jonesa, gdybym nim był, po pokonaniu Stipe namawiałbym UFC na przejście Pereiry do wagi ciężkiej. Wie, że zgarnąłby cały hype, a walka Jones vs. Pereira byłaby żyłą złota.

Brazylijczyk w miniony weekend znokautował Jiriego Prochazkę po raz drugi broniąc pasa wagi półciężkiej. Była to zarazem jego druga walka w tym roku. Jak sam zapowiedział trenerom kolejną chciałby stoczyć… w sierpniu.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.