UFC

Jon Jones zdradził datę kolejnej walki! Zbliża się hit o pas wagi ciężkiej UFC?

Mistrz wagi ciężkiej UFC Jon Jones potwierdził datę i miejsce kolejnej walki! Popularny „Bones” odpowiedział jednemu z fanów w social mediach.

Jon Jones swój tytuł zdobył po trzyletniej przerwie szybko poddając Ciryla Gane. Amerykanin zbliża się do końca kariery, ale chce co najmniej raz obronić swojego pasa. Gospodarzem jego kolejnej walki miała być hala Madison Square Garden.

Blisko 37-letni zawodnik miał przystąpić do walki w listopadzie ubiegłego roku. Jones jednak doznał urazu, przez który posypało się jego starcie ze Stipe Miociciem. Namieszało to też w karcie UFC 295, gdzie poznaliśmy nowego tymczasowego mistrza w osobie Toma Aspinalla.

Jon Jones wraca do oktagonu UFC

„Bones” odpowiedział na Instagramie na pytanie jednego z fanów, który upomniał go, by w końcu zawalczył. Jones napisał kibicowi:

9 listopada, Madison Square Garden. Wiem, że brzmi to jak sen, ale serio się to wydarzy.

Data podana przez „Bonesa” nie została potwierdzona przez organizację, toteż nie należy brać „ogłoszenia” mistrza za pewnik. Niemniej jednak UFC co roku wraca do mekki sportów walki właśnie w tym miesiącu.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.