UFC

Alex Pereira brutalnie znokautował Prochazkę! Kapitalny występ mistrza na UFC 303 [WIDEO]

W walce wieczoru UFC 303 doszło do rewanżowego starcia o pas kategorii półciężkiej. Alex Pereira ponownie zmierzył się z Jirim Prochazką.

Pierwsza walka obu panów zamknęła listopadową galę UFC, która miała miejsce w Madison Square Garden. Obaj od tamtej pory zanotowali po jednej wygranej, co więcej – na tej samej gali. Jiri Prochazka pokonał przez TKO Aleksandara Rakicia w karcie wstępnej UFC 300. Niedługo po tym, w swojej pierwszej obronie tytułu, Alex Pereira znokautował Hilla.

UFC 303: Pereira vs. Prochazka

Pereira wyprowadził kilka szybkich kopnięć straszących Czecha. Prochazka opowiedział ciosami, zaprosił „Poatana” do wymian. Dobre proste Jiriego, który oberwał zaraz kopnięciem w okolice żeber. Prochazka skrócił dystans i zapiął klamrę na siatce. To jednak Brazylijczyk go obijał i na ostatnie sekundy panowie wrócili na środek klatki… A Pereira trafił jeszcze lewym sierpem w ostatniej sekundzie rundy!

Pereira trafił też Prochazkę kopnięciem w pierwszych sekundach drugiej rundy i znokautował czeskiego samuraja!

Sprawdź!  Georges St-Pierre wskazał wymarzonego rywala! Legenda UFC chciałaby zawalczyć z... Adolfem Hitlerem!

Wynik walki: Alex Pereira wygrał przez KO w 2. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.