UFC

Conor McGregor chce kupić klub piłkarski. Na celowniku europejska potęga

Bez wątpienia Conor McGregor (22-5) jest największą gwiazdą MMA na świecie. Poza tym wielokrotnie udowodnił, że potrafi wykorzystać swój wizerunek i być naprawdę dobrym biznesmenem. Ostatnio sprzedał swoje udziały marki whisky Proper Twelve za 600 milionów dolarów.

Irlandczyk niedawno wspominał o zakupie klubu piłkarskiego. Wielu uważało, że jest to prostu informacja, która ma wzmocnić zainteresowanie jego osobą jak bywało już wielokrotnie. Jednak teraz Irlandczyk w mediach społecznościowych po raz kolejny napisał, że chciałby zostać właścicielem jednego z europejskich klubów. W kręgu zainteresowań jest Celtic F.C oraz Manchester United.

Irlandczyk walczy w Ultimate Fighting Championship już od 2013 roku. Większość swoich pojedynków kończył przed czasem co pokazuje, że nie lubi zostawiać decyzji w rękach sędziów. Jest on byłym mistrzem UFC wadze piórkowej oraz lekkiej. W ostatnim czasie wygrane z porażkami. W swoim ostatnim boju na UFC 257 przegrał przez TKO z Dustinem Poirierem (27-6). Ich trzecia walka odbędzie się 10 lipca na gali UFC 264.  Conor jest również niezwykle kontrowersyjnym zawodnikiem i bardzo często dochodzi do skandali z jego udziałem

„Szczerze mówiąc, najpierw pojawiła się rozmowa dotycząca Celticu. Aby nabyć akcje od Dermot Desmond. Z pewnością jestem zainteresowany na którymś etapie pozyskaniem drużyny sportowej! Zarówno Celtic, jak i Manchester United to zespoły, które na pewno lubię. Ale jestem otwarty. Czuję, że mógłbym zrobić wielkie rzeczy dla klubu.”

napisał Conor McGregor.

źródło: Twitter/Conor McGregor

Bartosz Oles

Od lat prawdziwy fan dobrego MMA. Sportami walki interesuje się od 14 roku życia. Na bieżąco śledzę wszystkie gale UFC oraz KSW. Największy idol? Pomimo kilku wybryków - Jon Jones! W wolnym czasie dużo podróżuje oraz spędzam czas ze znajomymi.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.