UFC

Conor McGregor chce kupić klub piłkarski. Na celowniku europejska potęga

Bez wątpienia Conor McGregor (22-5) jest największą gwiazdą MMA na świecie. Poza tym wielokrotnie udowodnił, że potrafi wykorzystać swój wizerunek i być naprawdę dobrym biznesmenem. Ostatnio sprzedał swoje udziały marki whisky Proper Twelve za 600 milionów dolarów.

Irlandczyk niedawno wspominał o zakupie klubu piłkarskiego. Wielu uważało, że jest to prostu informacja, która ma wzmocnić zainteresowanie jego osobą jak bywało już wielokrotnie. Jednak teraz Irlandczyk w mediach społecznościowych po raz kolejny napisał, że chciałby zostać właścicielem jednego z europejskich klubów. W kręgu zainteresowań jest Celtic F.C oraz Manchester United.

Irlandczyk walczy w Ultimate Fighting Championship już od 2013 roku. Większość swoich pojedynków kończył przed czasem co pokazuje, że nie lubi zostawiać decyzji w rękach sędziów. Jest on byłym mistrzem UFC wadze piórkowej oraz lekkiej. W ostatnim czasie wygrane z porażkami. W swoim ostatnim boju na UFC 257 przegrał przez TKO z Dustinem Poirierem (27-6). Ich trzecia walka odbędzie się 10 lipca na gali UFC 264.  Conor jest również niezwykle kontrowersyjnym zawodnikiem i bardzo często dochodzi do skandali z jego udziałem

Sprawdź!  (VIDEO) Jared Gooden po wygranej na UFC Vegas 33: "Wziąłem przeznaczenie w swoje ręce. Nie zostawiam nic sędziom"

„Szczerze mówiąc, najpierw pojawiła się rozmowa dotycząca Celticu. Aby nabyć akcje od Dermot Desmond. Z pewnością jestem zainteresowany na którymś etapie pozyskaniem drużyny sportowej! Zarówno Celtic, jak i Manchester United to zespoły, które na pewno lubię. Ale jestem otwarty. Czuję, że mógłbym zrobić wielkie rzeczy dla klubu.”

napisał Conor McGregor.

źródło: Twitter/Conor McGregor

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *