KSW

Powraca normalność! KSW 61 z nową lokalizacją i z udziałem publiczności

Od ponad roku panuje światowa pandemia koronawirusa wprowadziła wiele ograniczeń na organizatorów wydarzeń masowych w tym gal MMA, przez co te wydarzenie aktualnie odbywają się w warunkach studyjnych bez udziału publiczności.

Gala KSW 61 pierwotnie miała się odbyć w teatrze szekspirowskim w Gdańsku jednak ze względu na poluzowanie obecnie obowiązujących obostrzeń, które umożliwiają na powrót kibiców, to wydarzenie odbędzie w największej hali widowiskowej na Pomorzu czyli Ergo Arenie.

Sprzedaż biletów rusza jutro czyli 11 maja, od godziny 12:00 na eBilet.pl. Radzimy pośpieszyć się z ich zakupem, ponieważ mogą się one rozejść w bardzo szybkim tempie. Na tą galę według nowych przepisów będzie udostępniona połowa siedzących miejsc na hali.

Organizacja KSW w Ergo Arenie zorganizowała 7 gal, gdzie wystąpili tacy zawodnicy jak: Mariusz Pudzianowski, Jan Błachowicz czy Borys Mańkowski. To właśnie na tej hali do pierwszej historycznej numerowanej gali KSW, która odbyła się w klatce. Było to KSW 27.

Do tej pory na KSW 61 zostały ogłoszone trzy pojedynki. W walce wieczoru Mariusz „Pudzian” Pudzianowski zmierzy się ze zwycięzcą pierwszego turnieju KSW Łukaszem Jurkowskim. Na tej gali do klatki po kilku miesiącach przerwy do klatki powróci Tomasz Romanowski. Jego rywalem będzie doświadczony Patrik Kincl, który w ubiegłym roku w brutalny sposób porozbijał Tomasza Drwala.

Sprawdź!  Doniesienia: Kacper Koziorzębski zawalczy na KSW 60?

Ponadto zobaczymy starcie w wadze półciężkiej pomiędzy Ivanem Erslanem. Obaj panowie jakiś czas temu przegrywali walki o pas mistrzowski w tej dywizji z aktualnym czempionem Tomaszem Narkunem.

Poniżej przestawiamy Wam aktualną rozpiskę tej gali:

Walka wieczoru | The Main Event:
120,2 kg/265 lb: Mariusz Pudzianowski (14-7, 9 KO) vs Łukasz Jurkowski (17-11, 7 KO, 4 Sub)

Pozostałe:
77,1 kg/170 lb: Tomasz Romanowski (13-7, 4 KO, 1 Sub) vs Patrik Kincl (23-9, 11 KO, 6 Sub)
93 kg/205 lb: Przemysław Mysiala (24-10, 11 KO, 12 Sub) vs Ivan Erslan (9-1, 5 KO, 1 Sub)

źródło: KSW/Twitter

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *