FAME MMA

Duże zmiany we freak fightach! FAME zdradza swoje plany: „Przygotowaliśmy nowy format”

Organizacja FAME ma duże plany, jeśli chodzi o kolejne wydarzenia freakowe. Więcej szczegółów w tej sprawie zdradził rzecznik federacji.

Zapowiadają się duże zmiany na rynku freakowym. Swoją działalność zawiesiła organizacja High League po tym, jak MSWiA na wniosek ABW zamroziło wszystkie rachunki należące do federacji. Takie działania zotały podjęte ze względu na powiązania właścicieli, czyli rodziny Edelbiev z czeczeńskim przywódca Ramzanem Kadyrowem.

W to miejsce bardzo szybko powstało Clout MMA, którego twarzami są Lexy Chaplin oraz Sławomir Peszko. Na ten moment ogłoszono jedynie powstanie federacji, a kolejne informacje poznamy niedługo.

FAME, czyli freakowy lider w Polsce zapowiedział również nowości. Na social mediach federacji pojawił się tajemniczy post, z którego wynika, że będzie jeszcze więcej gal i więcej pojedynków, niż dotychczas mieliśmy okazję oglądać.

Głos w tej sprawie zabrał rzecznik organizacji, który zdradził więcej szczegółów. Jak się okazuje, FAME zamierza zorganizować więcej niż 4 wydarzenia. Pierwsze z nich odbędzie się już w połowie lipca i zapewne będzie to gala z serii Hype.

Sprawdź!  Znamy całą kartę walk FAME 19! Zaskakujący rywal Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka!

Nie wykluczone, że włodarze przygotowali jednak coś całkiem innego, gdyż szczegółowe informacje, które zostaną przekazane w przyszłym tygodniu, mają być dużym zaskoczeniem dla fanów walk freakowych:

W tym roku zorganizujemy z pewnością więcej niż 4 wydarzenia. Jednak przygotowaliśmy nowy format i chcemy być obecni również w miastach, w których do tej pory nie gościliśmy. Dzięki temu będziemy bliżej naszych fanów. Pierwsze wydarzenie w nowej formule odbędzie się już w drugiej połowie lipca. W przyszłym tygodniu podamy szczegółowe informacje, ale zapewniam, że będzie to duża niespodzianka dla fanów freak-fight.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.