Clout MMA

Clout MMA. Efektowne poddanie Bartmana! Hajto uduszony w co-main evencie!

Właśnie rozstrzygnął się co-main event freakowej gali Clout MMA 1, w którym zmierzyło się dwóch debiutantów, niemających wcześniej styczności ze sportami walki.

Nowa organizacja postanowiła zestawić ze sobą byłych reprezentantów Polski. Po raz pierwszy w klatce zobaczyliśmy emerytowanego piłkarza Tomasza Hajto, który w biało-czerwonych barwach rozegrał 62 mecze. Grał także dla takich drużyn jak Górnik Zabrze, MSV Duisburg czy FC Schalke 04. mecze.

Rywalem 51-latka był Zbigniew Bartman. Były siatkarz m.in. zdobył Mistrzostwo Europy oraz srebro w Pucharze Świata. W lipcu ogłosił zakończenie kariery, a niedługo później media obiegła informacja o tym, że zadebiutuje w klatce Clout MMA.

Bartman był ogromnym faworytem ze względu na świetne warunki fizyczne oraz wiek. Jest bowiem 9 centymetrów wyższy i aż 15 lat młodszy od rywala. Co ciekawe, Hajto razem z Marcinem Najmanem był największym underdogiem na całej karcie walk.

RELACJA

RUNDA 1

Hajto zaczął od low kicka, Bartman natychmiast odpowiedział lewym i prawym. Duży spokój Zbigniewa, Gianni trafił kombinacją! Trafił zaraz mocnym prawym Hajto! Duże tarapaty Bartmana, który schował się za gardą. Mocne uderzenia na korpus byłego siatkarza, kolano za kolano w klinczu. Bartman na pełnej presji, trafił mocnym podbródkiem! Obaj bardzo zmęczeni wyczekują przerwy.

Sprawdź!  Labryga chce zmierzyć się z Załęckim na szalonych zasadach! Proponuje walkę bez sędziego

RUNDA 2

Bartman zaczyna mocnym prawym, a zaraz po tym potężny front, po którym Hajto ląduje na macie! Tomek ratuje się skręceniem, ale Zbigniew Bartman zmienia pozycję i dusi byłego piłkarza!

Oficjalny wynik: Zbigniew Bartman wygrywa przez duszenie w 2. rundzie!

(Artykuł w trakcie aktualizacji)

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.