Clout MMA

Clout MMA. Fonfara zmiażdżył Najmana! „El Testosteron” znokautowany w 16 sekund! [WIDEO]

Za nami main event gali Clout MMA 1, która odbyła się na warszawskim Torwarze. W walce wieczoru doszło do konfrontacji pomiędzy byłymi pięściarzami.

W akcji ponownie mogliśmy oglądać Marcina Najmana, który stoczył swój 13 pojedynek w formule MMA. Powrócił do klatki po zwycięstwie z Pawłem Jóźwiakiem i stanął przed ogromnym wyzwaniem. Tym razem zmierzył się z jednym z najmocniejszych rywali w karierze.

Przeciwnikiem „El Testosterona” był Andrzej Fonfara, który na zawodowych ringach wygrał 30 z 35 zawodowych walk, w tym 18 przez nokaut. Mimo że dopiero debiutował w formule MMA, to był ogromnym faworytem tego zestawienia. Bukmacherzy oraz kibice byli przekonani, że walka zakończy się jego zwycięstwem już w pierwszej odsłonie.

RELACJA

RUNDA 1

Najman natychmiast rusza z potężnymi cepami! Szuka sprowadzenia, ale Fonfara odwraca sytuację i młotkuje z góry! KONIEC W 15 SEKUND!

Oficjalny wynik: Andrzej „Polish Prince” Fonfara wygrywa przez TKO w 1. rundzie!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.