Clout MMA

Clout MMA. Pająk znokautowany! Sobierajski wygrywa w pierwszej rundzie! (VIDEO)

Kolejną walką gali Clout MMA 1 było starcie w K-1. Bardzo doświadczony, nie tylko we freak fightach, Piotr Pająk zmierzył się z Wojciechem „Rekordzistą” Sobierajskim.

-> OGLĄDAJ CLOUT MMA 1 NA ŻYWO <-

Pierwszy event Clout MMA odbył się w COS Torwar w Warszawie. W karcie wstępnej pojawił się znany z kanału Podróże Wojownika Piotr Pająk. Mieszkający na co dzień w Tajlandii zawodnik może się pochwalić niemałym doświadczeniem zarówno w sporcie amatorskim, gdzie zdobył amatorskie mistrzostwo świata MMA, jak i we freak fightach. Youtuber dotychczas stoczył 3 walki, z których wygrał jedną. Ostatni występ zaliczył w ubiegłym roku, gdy przegrał w boksie z Danielem Rutkowskim.

Rywalem Piotra Pająka był Wojciech Sobierajski. Przydomek „Rekordzista” nie wziął się znikąd – zawodnik Clout MMA w 2021 roku pobił aż 12 rekordów. Wcześniej długo boksował amatorsko, a jedną z wygranych odniósł nad Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim. Debiut w MMA zaliczył w grudniu, gdzie choć nie zrobił wagi, to udało mu się wygrać większościową decyzją z Kamilem Hassanem.

-> KUP PPV NA CLOUT MMA 1 <-

Sprawdź!  "Lizak" zasila szeregi Clout MMA! Stoczy swoją pierwszą walkę freakową

Clout MMA: Pająk vs Sobierajski – RELACJA

RUNDA 1

Sobierajski zaczął od low kicków, oddaje mu w końcu Pająk. Nastawili się na okopywanie kończyn rywala, świetnie wygląda Piotrek, który świetnie trafia Sobierajskiego. Potknął się Pająk przy ataku lewym “Rekordzisty”. Skrócił dystans i Sobierajski i zaliczył nokdaun, po którym Piotr Pająk nie wraca do walki!

Oficjalny wynik: Wojciech Sobierajski wygrywa przez TKO w 1. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.