Clout MMA

Clout MMA. Sarara wygrywa walkę z Silvą! Posłał Brazylijczyka na deski! (VIDEO)

Za nami pojedynek dwóch zawodowych fighterów, którzy zmierzyli się w klatce Clout MMA. Tomasz Sarara i Jay Silva zmierzyli się na zasadach K-1 w małych rękawicach.

-> OGLĄDAJ CLOUT MMA 1 NA ŻYWO <-

Sarara to doświadczony kickboxer oraz były zawodnik KSW, który zaliczył krótką przygodę z MMA. Oświadczył jednak, że nie jest to jego formuła i rozwiązał kontrakt z największą polską organizacją. We freak fightach miał zadebiutować podczas gali High League, jednak wydarzenie zostało odwołane.

Postanowił więc dołączyć do Clout MMA i podczas pierwszej edycji zmierzył się z dobrze znanym w Polsce Jayem Silvą. Brazylijczyk także w przeszłości bił się w federacji KSW. Bił się m.in. z Mariuszem Pudzianowskim czy Michałem Materlą, z którym stoczył trylogię.

Polak od początku był dużym faworytem, przede wszystkim ze względu na to, że starcie odbywało się w jego formule. Sam Sarara liczył na szybkie zwycięstwo i nie mógł doczekać się pojedynku, gdyż podczas konferencji rywal kilkukrotnie przekroczył granicę, swoimi ostrymi wypowiedziami.

-> KUP PPV NA CLOUT MMA 1 <-

RELACJA

RUNDA 1

Sprawdź!  Daniel Omielańczuk zaatakowany przez Denisa Załęckiego! Awantura po ogłoszeniu walki! [WIDEO]

Sarara z łatwością zamknął rywala na siatce, ruszył w końcu z wysokimi kopnięciami na głowę rywala. Silva atakuje middle kickiem, posłał też długiego lewego. Tomek wywiera presję, dobrze kopie po nodze “Da Sypda Killa”. Dobry atak Sarary, trafił prawym po kiwce. Silva szuka wciąż kopnięć na korpus i posłał mocny lewy sierp. Sarara ucieka i trafia prawym high kickiem. Mocne dwa middle w wykonaniu Polaka, które musiał odczuć Jay.

RUNDA 2

Rozpoczął Sarara agresywnie, poszły kopnięcia i na nogę, i na głowę i na tułów! Poszukał kontry pięściami oponent, ale oberwał w krocze. Tomek narzuca szybkie tempo, mocno atakuje Silvę, który wyprowadza niezłe lewe, ale inkasuje po tym potężne low kicki! Odpowiada Jay kopnięciami na tułów, ale Sarara wyprowadza celne i lewy high kick i backfist po obrocie. Skraca dystans Krakus, który szuka mocnej bitki. Wyskoczył z latającym kolanem Jay Silva, ale śmiechem zbył to Polak.

RUNDA 3

Silva od razu atakuje serią sierpów, Sarara z łatwością unika pierwszych ciosów, ale kolejne już lądują na gardzie. Była kolejna próba latającego kolana, Tomek bronił się podnosząc nogę, ale po raz kolejny trafił przeciwnika w krocze. Sarara zaprasza przeciwnika do skrócenia dystansu, sam atakuje mocnym low kickiem. Kolejne szybkie ciosy, trafił lewym Polak, a zaraz Jay Silva ląduje na deskach! Końcówka walki, Sarara będzie jeszcze szukał skończenia. Mocne kopnięcie na nogę, prawy na szczękę, ale “Da Spyda Killa” uchronił się przed skończeniem.

Sprawdź!  Hitowa walka na Clout MMA 2! Dawid Załęcki zmierzy się z legendą K-1!

Oficjalny wynik: Tomasz Sarara wygrywa jednogłośną decyzją sędziów!

(Artykuł w trakcie aktualizacji)

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.