Clout MMA

Tomasz Hajto straci pracę? Podjął decyzję w sprawie walki na Clout MMA 1!

Tomasz Hajto podjął decyzję w sprawie swojego występu na freak fightowej gali Clout MMA Może z tego poowodu zostać zwolniony z pracy w Polsacie.

Były reprezentant Polski już 5 sierpnia ma stoczyć swój pierwszy freakowy pojedynek. Stanie przed ogromnym wyzwaniem, gdyż jego rywalem jest były siatkarz Zbigniew Bartman, który ma znacznie lepsze warunki fizyczne oraz jest kilkanaście lat młodszy.

Kilka dni temu media obiegła informacja, że walka może być zagrożona. Jak przekazał Przegląd Sportowy, Hajto miał otrzymać ultimatum. Postawiono mu warunek, że albo zrezygnuje z pojedynku, albo weźmie udział we freakowym wydarzeniu i straci pracę eksperta piłkarskiego na antenie Polsatu.

Według niepotwierdzonych doniesień gaża byłego piłkarza może wynosić nawet 400 tysięcy złotych. Wszystko wskazuje na to, że podjął on ostateczną decyzję i wybrał pojedynek w Clout MMA. Potwierdza to opublikowane na jego social mediach zdjęcie z sali treningowej, na którym znajduje się wraz z Lexy Chaplin, współwłaścicielką federacji.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.