Clout MMA

Clout MMA 4 – Wyniki ważenia na żywo. Zobacz media trening i ceremonię! [WIDEO]

Już dziś o godzinie 19:00 startuje media trening i ceremonia ważenia przed galą Clout MMA 4. Kibice i widzowie przekonają się w jakiej formie wyjdą „Wielki Bu”, Dawid Załęcki, Marcin Najman, Jacek Murański i inni bohaterowie wydarzenia. Zapraszamy do śledzenia wyników ważenia, które znajdziecie poniżej.

W przeddzień kolejnej gali Clout MMA czekają nas niezwykłe emocje na media treningu i oficjalnej ceremonii ważenia, które startują o godzinie 19:00. Na własne oczy będzie można zobaczyć w jakiej formie jest Wielki Bu, który wraca na walkę z ojcem rywala, którego pokonał w grudniu. Po raz ostatni też dojdzie do face to face freak fighterów przed jutrzejszą galą!

Clout MMA 4 – Media trening i ważenie

Organizacja Clout MMA z kolejnym emocjonującym wydarzeniem odwiedzi Atlas Arenę. W Łodzi znów czekają nas niesamowite wrażenia, które zapewni pełna ekscytujących starć karta walk. Wielki Bu vs Dawid Załęcki, Najman vs Murański, czy Adrian Cios vs Paweł Jóźwiak to tylko niektóre z zestawień, które zobaczymy w klatce.

Gdańszczanin Patryk Masiak ostatni raz w klatce Clout MMA stawił się w grudniu. Wówczas doszło do pojedynku z ogromnym sporem w tle. „Wielki Bu” nie miał jednak większych problemów, by poradzić sobie z Denisem Załęckim. Teraz natomiast czeka go starcie z… ojcem „Bad Boya”. Dawid Załęcki w swoim rekordzie będzie miał tym samym aż trzech byłych rywali swojego syna.

Sprawdź!  (VIDEO) Marcinowi Najmanowi puściły nerwy! Obraża Jacka Murańskiego i kończy wywiad! "Jesteś zwykłą kur*ą! Wypier*olę ci w ten pusty łeb”

Do akcji wróci też były zawodnik takich organizacji, jak KSW, czy UFC – Daniel Omielańczuk. Fighter trenujący w klubie WCA zmierzy się w boksie z Kamilem Mindą. Co ciekawe to nie z „King Kongiem” weteran MMA ma konflikt, a z jego trenerem, Mirosławem Oknińskim.

Fani z wypiekami oczekują na największy do zorganizowania freak fight, jaki można sobie wymarzyć. Marcin Najman, czyli samozwańczy „Cesarz” i były pięściarz w końcu wyjaśni spór z Jackiem Murańskim! Stary „Muran” rozpalał „El Testosterona” do czerwoności na programach, podczas których dochodziło do ogromnych awantur. Panowie zmierzą się na zasadach Dirty street boxing z dozwolonymi uderzeniami z łokcia oraz główki!

Gdzie oglądać? Transmisja PPV

Galę obejrzeć będzie można wyłącznie w płatnej subskrypcji PPV. Cena Clout MMA 4 zależy od wybranego pakietu i wacha się od 39,99 do 44,99 zł. Początek transmisji na żywo już w sobotę 9 marca o godzinie 19:00.

Kliknij i oglądaj Clout MMA 4!

Kursy bukmacherskie

Wszystkie pojedynki obstawić możesz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Z okazji Clout MMA 4 przygotowana została kapitalna oferta powitalna. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was bonus 30 zł za rejestrację i depozyt oraz 3 zakłady do 100 zł bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza.

Sprawdź!  Bartman sprawił niespodziankę! Potężnymi kopnięciami kończy rywala w pierwszej rundzie! [WIDEO]
TYPKURSYBUKMACHER
Marcin Najman – Jacek Murański1.80 – 1.80Fortuna
Daniel Omielańczuk – Kamil Minda1.18 – 3.79Fortuna
Patryk „Wielki Bu” Masiak – Dawid Załęcki1.30 – 2.92Fortuna

Clout MMA 4 – Wyniki ważenia

Poniżej oficjalne wyniki ważenia i nagranie z media treningu przed Clout MMA 4. Początek transmisji o 19:00, wystarczy kliknąć w odtwarzacz!

  • Lexy Chaplin (60,4 kg) vs Marta „Linkimaster” Linkiewicz (60,4 kg)
  • Jacek Murański (101,6 kg) vs Marcin Najman (110,2 kg)
  • Dawid Załęcki (94,6 kg) vs Patryk „Wielki Bu” Masiak (132,2 kg)
  • Małgorzata „Margaret” Zwierzyńska (71,6 kg) vs Marianna Schreiber (62,6 kg)
  • Michał „Zbuku” Buczek (81,8 kg) vs Paweł „Major SPZ” Majewski (82,4 kg)
  • Adrian Cios (84 kg) vs Paweł Jóźwiak (102 kg)
  • Daniel Omielańczuk (114,2 kg) vs Kamil Minda (122,8 kg)
  • Piotr „Lizak” Lizakowski (66,4 kg) vs Przemysław „Sequento” Skulski (84,8 kg)
  • Piotr „Bestia” Piechowiak (106 kg) vs Sebastian „Ztrolowany” Nowak (137,4 kg)
  • Wojciech „Rekordzista” Sobierajski (83,2 kg) vs Rafał „Boro” Borkowski (90,6 kg)
Sprawdź!  Najman daleki od zakończenia kariery! Zamierza toczyć walki przez kolejne lata! "Przede mną jeszcze..."

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.