Clout MMA

Najman rzucił stolikiem w Murańskiego! DEMOLKA w studiu Clout MMA [WIDEO]

Ze wszystkich programów promujących galę Clout MMA 4 kibice nie mogli się doczekać konfrontacji „Cesarza” Marcina Najmana z Jackiem „Muranem” Murańskim. Panowie spotkali się wczoraj, a wszystko zakończyło się potężną awanturą w studiu!

Wielu walkę Najman vs Murański nazywa „ostatnią w świecie freak fightów”. Ciężko o bardziej elektryzujące starcie, niż dwóch panów, którzy na stałe wpisali się na kartach historii tego typu wydarzeń.

Pojedynek „Cesarza” z „Muranem” będzie co-main eventem Clout MMA 4. Gala odbędzie się już w tę sobotę, 9 marca. Transmisja na żywo dostępna będzie wyłącznie w PAY-PER-VIEW.


Wszystkie walki z karty Clout MMA 4 obstawisz tylko i wyłącznie u bukmachera Fortuna. Na start czeka na Ciebie znakomita oferta powitalna. Za rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawisz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku przegranego kuponu.

Odbierz bonusy na Clout MMA 4!

TYPKURSYBUKMACHER
Marcin Najman wygra walkę1.98Fortuna
Jacek Murański wygra walkę1.65Fortuna

AWANTURA na programie Najmana z Murańskim!

Minionego wieczoru odbył się program Roast z udziałem obu zawodników. Pod sam koniec Marcin Najman nie zdołał pohamować emocji i ruszył na Jacka Murańskiego. Ochrona odsunęła od niego „El Testosterona”, ale rozjuszony były pięściarz nie zamierzał na tym poprzestać.

Sprawdź!  Najman chce "skasować" Szpilkę przed przejściem na emeryturę! "Ja nie jestem w stanie zakończyć kariery, moje ciało ją zakończy"

Odciągany przez ochroniarzy „Cesarz freak fightów” próbował wykorzystać do ataku z dystansu część kanapy. To mu się nie udało, ale chwilę później w kierunku „Murana” poleciał… stolik.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.