Clout MMA

Prezes FAME skomentował ataki na Clout MMA. Zapowiada „ostre reakcje na insynuacje”!

W ostatnich dnia jednym z głównych tematów dyskusji są ataki hakerskie, jakich doświadczyć miała organizacja Clout MMA. W tej sprawie dla Fansportu.pl wypowiedział się jeden z prezesów FAME MMA, Krzysztof Rozpara.

Premierowe wydarzenie nowej federacji skupiło uwagę wielu tysięcy osób. Tuż przed transmisją pojawiły się problemy ze stroną internetową, przez co kibice nie mogli wykupić PPV, a w wielu przypadkach nie można było wręcz się zalogować. Federacja szybko zareagowała informując, że w YouTube zamiast dwóch pokazane za darmo będą 3 pierwsze pojedynki. Po nich wciąż można było trafić na Twitterze na wpisy o niedziałającej witrynie.

Clout MMA w oświadczeniu informowało, że jest to efekt zmasowanych ataków hakerskich. Organizacja zaczęła już w tej sprawie współpracę z odpowiednimi organami chcąc dowieść swej niewinności.

W Internecie nietrudno było o opinię, iż to FAME MMA, bądź osoby związane z tą federacją, za wszystkim stały. Jeden z członków zarządu organizacji, Krzysztof Rozpara, w rozmowie z Fansportu.pl zabrał głos zarówno w sprawie ataków hakerskich, jak i tych werbalnych w stronę jego i jego współpracowników.

Sprawdź!  Borek komentuje błyskawiczną porażkę Najmana: "Zaskoczyło mnie jednak to, że..."

Będziemy ostro reagować na wszelkie insynuacje, że FAME w jakikolwiek sposób stał za jakimiś atakami, czy też innymi działaniami skierowanymi na to, żeby konkurencji zaszkodzić. A logika na zasadzie „bo to by było w interesie FAME” – nie mylmy motywu z dowodem. To sam motyw jest w dość wypaczony sposób przedstawiany, bo ja nie jestem przekonany, że to miałoby być tak dobre dla FAME’u, gdyby konkurencji nie było.

Cały wywiad z Krzysztofem Rozparą obejrzysz -> TUTAJ.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.