Clout MMA

Wszystkie kursy i zakłady bukmacherskie na Clout MMA 3. Sprawdź typy na galę!

W piątkowy wieczór 29 grudnia czekają nas niesamowite emocje! Gala Clout MMA 3 zapowiada się naprawdę emocjonująco, dzięki głośnym medialnym starciom. Denis Załęcki w końcu skrzyżuje rękawice z „Wielkim Bu”, a później może się też spotkać z Natanem Marconiem. Znamy już pełne kursy bukmacherskie na to wydarzenie! Jak wyglądają typy i zakłady na galę Clout MMA 3?

Gala Clout MMA 3: Santa Clout odbędzie się wyjątkowo w piątek, a nie jak zazwyczaj w sobotę. Tuż po świętach kibice otrzymają masę ciekawych zestawień. Organizacja tradycyjnie już pomieszała typowo freakowe starcia z tymi z udziałem sportowców.

W main evencie dojdzie do pojedynku byłych piłkarzy: Jakub Wawrzyniak zadebiutuje przeciwko dużo starszemu Tomaszowi Hajcie. „Gianni” ma już za sobą debiut w klatce Clout MMA, ale mimo wszystko skazywany jest na porażkę. Jeszcze większymi underdogami są jednak Denis Załęcki i Zbigniew Bartman.

DARMOWE 20 ZŁ NA CLOUT MMA 3!

Typy i zakłady bukmacherskie na CLOUT MMA 3

Toruński „Bad Boy” spotka się w oktagonie z „Wielkim Bu”. Patryk Masiak jest większy od oponenta, ale ma sporo mniejsze doświadczenie. Denis w przeszłości zdobywał medale w kckboxingu, a to właśnie na zasadach K-1 toczyć się będzie walka z Gdańszczaninem. Zbigniew Bartman z kolei ma tyle samo starć, co Błażej Augustyn. Ten drugi jednak o wiele dłużej trenuje, co stawia go w roli faworyta.

Sprawdź!  Niespodziewany konflikt! Labryga ostro o Natanie: "Ściągnij te babskie kolczyki i zachowuj się jak facet"

Największym underdogiem w rozpisce Clout MMA 3 jest Natan Marcoń. Wypożyczony z FAME MMA zawodnik robi sporo szumu wokół swojej osoby i konfliktów, w których gra pierwsze skrzypce. Eksperci delikatnie więcej szans dają mu z Denisem Załęckim, który będzie już zmęczony po walce z „Wielkim Bu”. Jeśli zaś dojdzie do starcia z Denisem Labrygą, wówczas jakikolwiek inny, niż porażka Natana rezultat będzie traktowany w kategoriach cudu.

CLOUT MMA 3: Santa Clout: Kursy bukmacherskie

Wszystkie walki z karty Clout MMA 3 obstawisz wyłącznie u bukmachera Fortuna. Dla nowych użytkowników przygotowano fenomenalną ofertę powitalną. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was bonus 30 zł za rejestrację i depozyt oraz 3 zakłady (do 100, 200 oraz 300 zł) bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza.

ZGARNIJ AŻ 3X ZAKŁAD BEZ RYZYKA NA CLOUT MMA 3

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.