Clout MMA

Wielki Bu SPORO cięższy od Denisa! Zobacz ostatnie face to face przed Clout MMA 3 [WIDEO]

Denis Załęcki i „Wielki Bu” spotkali się po raz ostatni przed galą Clout MMA 3. Różnica w wadze między zawodnikami jest naprawdę potężna!

Toruński „Bad Boy” wraca do klatki, by przerwać passę czterech przegranych z rzędu. Patryk Masiak z kolei będzie chciał kontynuować serię zwycięstw. Ich pojedynek, który będzie zwieńczeniem wielomiesięcznego konfliktu, odbędzie się na zasadach K-1.

Całą galę Clout MMA 3 obstawisz wyłącznie u bukmachera Fortuna. Dla nowych użytkowników przygotowano fenomenalną ofertę powitalną. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was bonus 30 zł za rejestrację i depozyt oraz 3 zakłady (do 100, 200 oraz 300 zł) bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza.

Zarejestruj się i odbierz bonus na galę Clout MMA 3

TYPKURSYBUKMACHER
Patryk „Wielki Bu” Masiak1.30Fortuna
Denis „Bad Boy” Załęcki2.92Fortuna

Podczas oficjalnej ceremonii ważenia dowiedzieliśmy się, że Denis Załęcki waży dokładnie 110,8 kg. „Wielki Bu” z kolei okazał się być o 20 kg cięższy od toruńskiego przeciwnika. Chwilę później panowie stanęli do ostatniego face to face przed jutrzejszą galą.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.